Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Büszkék lennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Büszkék lennétek a feleségetekre ha szülés után másfél év alatt, lefogyott volna 16 kg-ot?

Figyelt kérdés
Vagy ez teljesen normális hogy a nő vissza nyeri alakját?
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tanácsot, utolsó, bár pillanatnyilag a 21 hónapos lányom mellett már apasztom a tejem.

Nem tudom, Te voltál-e, vagy más, de azért lettem ennyire lepontozva, mert leírtam, hogy jártam? Most komolyan, valakinek az okoz perverz örömöt, ha valakibe, aki minimum nem szerencsés, még jól bele is rúg? Engem nem zavar, csak az ilyen emberek motivációját keresem. És ha azt írtam volna, hogy a terhesség és a szoptatás felért egy masszív fogyókúrával az esetemben, akkor 100% lennék? Gratulálok!

2013. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk még én nem szültem,de az igenis becsülendő dolog,hogy terhesség is után is van igénye arra,hogy karcsú legyen.Ráadásul nem sok embernek van türelme ennyi időn keresztül életmódot folytatni,szóval légy rá büszke!


21/L

2015. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!