Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen típusú nő a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nő a legjobb feleségnek?

Figyelt kérdés

A 2 kategória közül.


Az egyik szolid, visszafogott, családcentrikus, óvónőként dolgozó, elég szerény nő.

Elsőre azt gondolná az ember, hogy ő a tökéletes választás, de az ilyen típusú nőkkel az a gond hogy, olyanok mint egy időzített bomba. Faszán elvagytok, azt hiszed minden rendbe, ő meg csak ketyeg. És mikor a legkevésbé várnád, akkor aztán robbannak. Betöltenek egy bizonyos kort, és rájönnek hogy még mennyi mindent nem tett meg. Elkezdenek bulizni, pasizni és ezzel együtt félrejárni. Aztán megy a rinyálás, hogy a férjük otthagyta 2-3 gyerekkel.


A másik kategória a vagány, bevállalós, bulizós műcsajszi. Aki egész idáig strigulázta a pasikat. Csak most rájött egy olyan hóbort, hogy kipróbálna egy teljes új dolgot. Feleség akar lenni, gyereket akar stb. De az ilyennel meg lehet működne egy darabig, aztán rájönne, hogy ő egész életében élt, bulizott, pasizott, és ez a jókislány szerep, mennyire uncsi neki. Ő többet akar. És ugyanúgy végződne a történet, mint a másik kategóriával.

De viszont régebben volt egy olyan elmélet, miszerint a prostikból lesznek a legjobb feleségek. Mert az már kikefélte magát és az nem fog félre menni. Az megbecsüli ami van. Régen a katonatisztek, ezért vettek el prostikat. Mennyire lehet igaz ez az elmélet?



2013. dec. 8. 10:56
1 2 3
 11/22 Zoli7754 ***** válasza:
86%
Az akit választani fogsz.:) A legújabb elmélet szerint azt fogjuk választani akire a leginkább "szükségünk van".Ezen elmélet szerint a kapcsolatok többsége a "tanulásról" szólna és nem a "nem tudok élni nélküled ről" . Azt mondják, hogy úgy is azt választod aki "kell neked" filózgathatsz, variálhatsz,a tudatalattid már eldöntötte , hogy ki lesz az "áldozat".:)Egyesek az elméjükkel "döntenek" , mások úgymond ab "szívükre hallgatnak".Állítólag ugyan az,(ez az elmélet az átlag kapcsolatról szól , nagy ritkán elófordul igazi szerelem, igaz szeretet, de azt most hagyjuk).:)Végül is úgy tűnik, hogy tök mindegy , hogy az elméd dönt vagy a "szíved", egy bizonyos idő elteltével, (ha kicsit tudatosabbá kezdesz válni) észreveszed, hogy igazából miről is szólna valójában a kapcsolat, és azt is észre fogod venni, hogy miért pont azt választottad akit választottál.Be kell vallanom, hogy nagyon is működik ez az elmélet, tehát nem csak elmélet.Kihangsúlyozom, hogy kicsit azért figyelned kell, hogy észrevedd a tanulni valóidat.Ha öntudatlanul mész végig a kapcsolaton akkor legfeljebb csak annyit látsz majd, hogy ezzel a nővel szerencsém volt a másikkal meg nem.Azt is szokták mondani, hogy mindig az az igazi, akivel éppen vagy.Bárkivel is vagyunk együtt, ha kicsit is odafigyelünk magunkra a másikra a történésekre,nagyon sokat tanulhatnánk magunkról, mindegyik kapcsolatunkban.Néhány kapcsolaton túl vagyok , de igazából most kezdem egyre inkább érezni az említetteknek az igazságát.Volt , hogy úgy mentem bele kapcsolatba, hogy "majd meglátjuk mi lesz" ( a "szerelembe eső" pártiak ettől biztos agyfrászt kapnának).:) .... megdöbbentő tapasztalataim voltak . Olyan dolgok jöttek elő belőlem amit nem is gondoltam volna.Kellemes és kellemetlen egyaránt. Tehát , hogy mi az igazán jó választás , erre azt mondanám, hogy" bárkit" választhatsz , de ne felejtsd el figyelni önmagad , főleg azután, miután lecsendesedett a kezdeti "illuzórikus "állapot.
2013. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Az elp*csázás napján adnám be a vállópert!!! Ezt majd említsd meg a jövendöbelidnek, hogy bizony a néha elp*csázod majd.
2013. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
#13-asnál a pont!!!
2013. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez az elmélet sztem hülyeség, mert minden ember más, más személyiséggel. Én az 1. kategória vagyok a "ki kell magam élnem"-történet nélkül. 22 éves koromig nem volt senkim, azóta töretlen a kapcsolatom a párommal, és eszem ágában sincs elhagyni csak azért, mert jajj, nem partiztam meg pasiztam x évig. De biztos van olyan is, aki nem azért tisztességes, mert eleve olyan, hanem mert nem volt lehetősége tisztességtelennek lenni.


meg amúgy is, ezzel a 2 lehetőséggel kb. azt mondod, hogy minden nő egy büdös r.banc, ami elég durva általánosítás...

2013. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Én a másodikra szavazok, jómagam is ez voltam. Mondjuk úgy finoman, hogy kiéltem magam a házasságom előtt, kipróbáltam mindent, amire vágytam. Mindig azt hangoztattam, hogy ha egyszer férjhez megyek, akkor ahhoz az egyetlen férfihez hűséges maradok. A mai napig így gondolom, eszembe sem jutna megcsalni. Előtte az összeset (nem számszerűsíteném) megcsaltam. Ha egy "ilyen" nő megtalálja azt a férfit, akiben végre minden megvan egy pakkban extrákkal, akkor nem csalja meg, nem keres mást. Ne legyél neki unalmas!
2013. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Zoli7754 gondolataival tökéletesen egyet értek.Az általa leírtak szerint már régóta ráébredtem a saját miértjeimre.

Tapasztalatom az,hogy ha ilyenekről bárkivel beszéltem azonnal bolondnak néztek.Pedig minden annyira egyszerű és tökéletes.Mindenki megtalalja azt,aki leginkább a társa tud lenni.Persze,ha nyitott szemmel jár.Tehát valójában kategorizálni bárkit és bármit,teljesen szükségtelen.

2013. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

Szigorúan véve három alap-nőtípus van. Ezek oszlanak aztán skálára.


Arról hallottál, hogy a legtöbb prostituált súlyan bántalmazott gyerek volt? Konkrétan kisgyermekkori szexuális erőszak és zaklatás áldozata. Gyk: nem jókedvében vonul k.rvának, hanem azért, mert olyan mértékben gyűlöli a saját testét, hogy szinte nem is azonosul vele. Az ilyen nő nemhogy feleségnek, de anyának végképp nem való. Egy olyan önző, számító emberhez, mint te, pláne nem.

2013. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%

Bocsánat,hogy írok,gondolom nem ezért emelted ki a kérdésed újra,de a 15-ös válasz mellett nem tudok elmenni szó nélkül.Kiver a víz az "ilyentől".Minden unalmas lesz vagy lehet egy idő után hiába szereted bármennyire is mondjuk a húslevest,ha minden nap ott van egy idő után megunod és borzasztó látni azt,hogy majd egy ilyen kifogással fogsz újra csalni.Én is éltem annó,de ez NEM egyenlő azzal,hogy csaltam is.Becsületesen is lehet tapasztalatokat szerezni.Magam fajta típust mondanám ideálisnak.Mert tudjátok,mondják ezt a kutyábólt....hát igaz.

Kérdező meg 2 verziót soroltál fel a 100-ból.Ezek közül egyik sem jó.:) És ne láss ilyen borúsan! Sok sikert! Remélem azért segítettem is.

2013. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem akivel hosszú távon kijön az ember. amikor már mindenki a foga fehérjét kimutatta, vagy a gyengeségeit is ismeri a másik és együtt maradnak, az már komoly, abból már elképzelhető házasság. talán ezért is mondják, mindig add önmagad.úgy hamar kiderül legalább.
2013. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mustafa33 ***** válasza:
93%

Neked a második való, azt érdemled. A végén jó nagy tartásdíjal. Az eszedbe sem jutt, hogy ők meg téged kategorizálhatnak?

Téged melyikbe sorolnának ha két kategória közül lehetne választaniok? Az öntelt világbajnok, vagy a siránkozó lúzer?

Túl egyszerű lenne a világ ha csak két típus lenne az ember szabványa.


Feleségnek a harmadik típus jó. És ha nem jössz rá magad, melyik az, maradj vénlegény. Úgy jobb lesz neked.

2013. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!