Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nagyon jó barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátnőmnek tudom, hogy a férjének viszonya van, azt is hogy kivel. Mindenképp tudatni szeretném a feleséggel, de semmiképp nem akarom, hogy ő vagy a férje megtudja, hogy én vagyok a lebuktató. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 09:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyhamar nem játszák le hárman,mivel a felesèg nem tudja,hogy van egy 3.

Èn mindenkèpp szòlnèk,ha meg nem hisz neked a felesèg,akkor járjon utána.

2013. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,szóval értitek miért nem akarom,hogy kiderüljön rólam,hogy én vagyok a lebuktató és tudom,hogy engem utálna mindenki,ezért szeretnék inkognitóban maradni,de úgy érzem tudnia kell,mert olyan vakon bízik a férjében,hogy a leggyengébb hazugságait is elhiszi neki.sajnálom őt.de nem akarok a bűnbak lenni.
2013. dec. 15. 11:40
 13/16 anonim ***** válasza:

3.ik válaszoló vagyok,ha tényleg nagyon jó barátnőm,akkor kötelességem tudatni vele valamilyen módon.


Ha jobban belegondolok,bár még nem voltam ilyen helyzetben,hogy tudtam volna,csak sejtettem,én úgy csinálnám,hogy.:


Semmiképpen ne azt mondd,hogy tudod,hanem,hogy hallottál ilyesmit,nézzen utána,nem e igaz....


Így később nem vetheti a szemedre,hogy nem szóltál,de azért gondolj bele,nyíltan derült égből villámcsapásra ne várj jó rekaciót.

2013. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha en lennek a megcsalt fel, akkor tuti, hogy tudni akarnam.

Amugy meg azt tenyleg megtehetned, hogy szolsz a baratnodnek

"figyu, ki volt az a csaj akivel multkor lattam a ferjed, vmi uj kollegano?"

Vagy csak amikor egyutt vagytok harman, kerdezz ra konkretan a ferjnel, a feleseg fule hallatara. Az meg jobb, hatasosabb, mert lathato a ferj reakcioja is.

2013. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Ő lehet,hogy "nagyon jó barátnőd",de hogy Te nem vagy az visszafelé,az biztos,különben ez a kérdés fel sem merült volna.
2013. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2014. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!