Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek megcsalt titeket? Vagy jobb a boldog tudatlanság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 16:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
84%
Aki így átveri kedvesét az nem érdemel meg.Nem a megcsalásról van itt szó,konkrétan hanem a megbízhatóságáról.Az ilyen egyén nem társam,mehet szép szerével!
2013. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nagyon furcsa itt a tobbseg hozzaallasa, es remelem ez nem egy reprezantativ minta. Egy alkalmi felrelepes, egy hiba, egy megingo akaratero, es maris kepesek lennetek felrugni mindent? Nem szamit, hogy a parotok mennyit tett ertetek, a csaladert, nem szamit mi lesz a gyerekekkel, nem szamit, hogy talaltok uj kapcsolatot X idosen, semmi sem szamit, csak a "bosszu". Durva...
2013. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
60%
22: a válás nem bosszú. És igen, mindent felrúgnék azért, mert megcsaltak. Nem érdekelne, hogy mennyit tett a családért (jó sokat, elment csajozni, ahelyett hogy azt a néhány órát is a gyerekével, vagy velem töltötte volna), magamban pedig bíznék annyira, hogy találok új párt, soha nem volt gondom a pártalálással. Na mindegy, engem még nem csaltak meg, vagy legalábbis nem tudok róla, de az biztos, hogy nem tolerálnám egy másodpercig sem, és nem akarnám utána helyrehozni a kapcsolatom egy gerinctelen féreggel.
2013. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
48%

Kiváncsi lennék, hogy a válaszok közül melyik hölgyé és melyik úré. Bár páran odaírták, a többit meg sejtem.

Ahogy 22-es írta, nekem is nagyon furcsa, hogy minden fajta gondolkodás és mérlegelés nélkül csak a válás/szétválás van a legtöbb fejben. Nagy lehet a szerelem. Persze egy részről megértem, nekem is szörnyen fájna, de azért kiváncsi lennék a körülményekre, miértre. És számítana az is, hogy egyszeri alkalom vagy többszöri. Mert ha egyszeri, akkor inkább nem szeretnék tudni róla. Ha tartós viszony, akkor viszont nyilván súlyos gond van a párkapcsolattal, azt meg tényleg felesleges folytatni. F31

2013. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
60%
24-es! En irtam a 22-est, es en is ferfi vagyok. Lehet benne valami, hogy ferfiak es nok maskent latjak a dolgot, de szerintem inkabb "intelligenciatol" fugg a dolog. Nem akarok senkit megserteni, az is lehet, hogy tevedek, de szerintem az ertelmesebb emberek inkabb ugy gondolkoznak ahogy a 24-es is irta. A szex nem minden a vilagon. En azt ertekelem, ha valaki torodik velem, apolja a lelkem, elfogadja a hulyesegeimet, stb. Ha neaggyisten egyszer lefekszik valaki massal is, nabumm. Ez olyan nagy dolog lenne, ami minden mast eltorol? Dehogy!
2013. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 EagleHUN ***** válasza:
82%

Férfi vagyok (32) és ennek ellenére szeretném tudni ha ilyen történik. Akár alkalmi akár nem. Én sosem tennék ilyet a párommal, főleg nem feleséggel, akkor meg pláne nem ha lenne gyerekünk is.


Már csak azért is érdemes inkább tudni mint nem tudni, mert fertőző betegséget is hazavihet egy ilyen kapcsolatból!!!


Egyébként ha ilyet megtudnék akkor azonnal válnék!

Az a típus vagyok aki ilyesmit nem tud megbocsájtani.


Sőt rajtakapás esetén magamat ismerve valószínűleg halált osztanék.

2013. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Balla Atilla válasza:
64%
ha feleség szeretnél maradni, akkor szeresd a férjed, ahogy csak "kifér" belőled, aztán lehet, hogy eszébe sem jut elmenni mással, ha Te mindenkinél jobb vagy! A férfi addig keres, amíg nem találja meg az igazit, ha el megy tőled, nem Te vagy az neki! egy út van, mindig szeress jobban!!! Megéri!!!
2013. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
90%
ha szereted a feleseged es vele akarod folytatni akkor ne mond meg neki de soha tobbet ne csinalj ilyet! 25/L
2013. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 szabadsagharcos válasza:
60%

Míg a szerető Családanya éppen a gyereket pelenkálja, addig férje más nő lábai közt kufircál... de még a gyerek elől elvett pénzt is a szeretőjére költi, majd hazatérve kimutatja mennyire fáradt a sok munkától!

Akár tartós, akár egyszeri, szerintem ez megbocsájthatatlan.

Sajnálatos hogy a mai erkölcsben ez egyre elfogadottabb...

2013. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálatos, hogy egyesek ennyire korlátoltak. Egy ember mindent megtesz a párjáért, de egyet hibázik, mehet Isten hírével. Ez aztán a hűség, gratulálok!
2013. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!