Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek megcsalt titeket? Vagy jobb a boldog tudatlanság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 16:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%
Nos miért is szemét ez a kérdés? mert a gyanú, a bizalmatlanság bogarát dugdossa a fülekbe.. miért is? hogy csámcsoghasson egy jót a görény kérdező. Tudom, hogy lenullázod, de ezt pedig úgy hívják: boldog tudatosság.
2013. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Frigg ***** válasza:
79%

Utolsó...te miről beszélsz??? Semmi ilyesmiről szó nincs. Felelj igennel vagy nemmel, ha normálisan nem tudsz hozzászólni.


Kérdésre: ha egynél több alkalomról van szó, akkor igen, mindenképp szeretnék tudni róla!


(Na ezen a válaszon pl. mi csámcsognivaló volt?)


23/N

2013. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnék tudni róla, hogy pakolhasson és mehessen. És akkor is szerettem volna tudni róla, amikor 5 éve elváltam emiatt. Áldom a sorsot, hogy véletlenül kiderült, és most olyan férfi mellett élhetek, akinek azonos az értékrendje az enyémmel. Olyan nincs, hogy boldog tudatlanság. Maximum hazudott boldogság, tudatlansággal. Az nem boldogság, ahol ilyesmi megtörténhet. Az csak kamu, semmi más. N30
2013. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mert nekem nem kell az a csoki amibe belezabálnak idegenek.
2013. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy szeretnék tudni róla, hogy mehessek beadni a válókeresetet, és ne éljek tovább hazugságban.
2013. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%

En is szeretnek rola tudni.

Azonnal väläs.Akkor is ha gyerek(ek) van(nak).

2013. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen tudni akarnám, hát meg amúgy megvan arról is a véleményem, aki pár hetes viszonyt képes úgy folytatni, hogy hazajön közben bájologni. Na neeeee.
2013. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
75%

Itt jóval többről van szó, mint titkos viszonyról. Itt a választottad szavahihetőségéről van szó. Elég durva, ha évekig azt hiszed, becsületes emberrel élsz, és kiderül, hogy kettős élete van.... aki egyvalamiben képes hazudni, az valószínűleg többmindenben is megteszi.

És az én szememben lényegtelen, hogy én vagyok, akit átver, vagy valaki más. A jelleme az, ami miatt nem tudna a társam lenni többé.

2013. dec. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 kikicsoda ***** válasza:
100%
Naná! Lehet, hogy nem válnék, az a kapcsolatától függ, de tudni akarom!!
2013. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
69%

18:40


Nagyon igaz,amit leirtál.

2013. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!