Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek megcsalt titeket? Vagy jobb a boldog tudatlanság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 16:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a hűtlen ember, aki véget vet a kapcsolatnak/házasságnak megcsalás miatt. Az a hűtlen, aki megcsal. Fogalomzavarban vagy egy kicsit. A hűtlen ember, ha előbb gondolkodott volna, talán később nem hagynák el.
2013. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
100%

Senkit sem csalnak meg élete legboldogabb kapcsolatában. Igenis célszerű gondolkodni a miérteken ill. mérlegelni a változtatás szükségességén. Mindenki a saját portája előtt sepregessen. A megcsalás egy folyamat része, ami sokkal korábban kezdődött és sokkal mélyebben gyökerezik.

A válás, szakítás csak továbbtolja a problémát a következő kapcsolatba. Ha gyerek is van, akkor ő egy kővel a nyakában kezdheti az életét a szülei miatt.

Szóval óvatosan a gyors szakítással, előbb mindenki értse meg a saját sarát is benne.

Férfi vagyok.

2013. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is intelligencia kérdése, hogy reagál valaki erre. Egy tízen-, huszonéves, egyébként jól működő kapcsolatot, ahol gyerek van, gondolkodás nélkül felrúgni egy párhetes megcsalásért ostoba dolog. Elsőre biztos undorodnék, de az elmúlik egy-két nap alatt. 43f, egyetemet végzett.
2014. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
én sem szeretnék tudni róla
2014. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
22: A válás nem bosszú, hanem önvédelem. És egyébként nem jelenti a minden felrúgását, csak a felek közti szerelmi kapcsolat felrúgását.
2014. márc. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném, ha a párom elmondaná. Aztán elküldeném... nem tudnék egy olyan emberrel együtt élni, aki hülyének nézett, és bár volt benne annyi gerinc, hogy közölte velem a tettét, soha többé nem tudnék bízni benne!!! Aki egyszer megteszi, az többször is megfogja, mert úgy érzi, ha egyszer megbocsájtott, az többször is meg fog. No meg abban a tudatban lenni, hogy a párom mással fekszik össze, vagy mást csókolgat... eléggé fájdalmas, és eltaszító. Legalábbis szerintem. Én nem tudnám feldolgozni
2014. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
"(...) a nemes célból hamisan kommunikált dolgokkal nem lehet sem boldognak, sem egészségesnek lenni." /Kozma Szilárd/
2014. ápr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

33: "egyébként jól működő"

Sosem értettem ezt.

Te mi célból kötsz intim kapcsolatot? Mit akarsz khm.. működtetni vele, általa?

2014. ápr. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

33: "egyébként jól működő"

Sosem értettem ezt.

Te mi célból kötsz intim kapcsolatot? Mit akarsz ... khm... _működtetni_ vele, általa?

2014. ápr. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én gyakran gondolok arra, hogy jó lenne, ha lenne valaki, aki megadja azt a boldogságot, kedvességet, gyengédséget, amit a férjem nem. Nem szeretnék elválni, mert van egy közös gyermekünk és maga a házasság ugyan kihűlt, de aránylag működőképes. Hozzám már nem nyúl, vagy ha nagyon könyörgök, akkor lezavar egy gyors menetet, de se csók, se simogatás, csak uccu neki. Lehet, hogy egyszer eljutok arra a pontra, hogy keresek valakit, de igenis igaza van pár korábbi hozzászólónak....13 éve könyörgök, próbálok változtatni, kedvére tenni...egy idő után köszönöm szépen elég a megaláztatásból.
2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!