Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éreznétek magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy a férjem kivitte a pokrócokat, kiteritette, hogy később kirázzuk őket. Mondom neki, nem kell őket kirázni, hisz most mostam ki őket, az este még vizesek voltak,(az ajtókra teritettem őket szét, hogy megszáradjanak). De nem hederitett ránk. Ezután fel akartunk porszivózni. Válalta a porszivózást, én közben tettem fel a bablevest. Mikor kiért a konyhába, abbahagytam a munkám, széketket toltam el a helyükről, meg vissza. Az utolsó kettőről valahogy elfeledkeztem, bementem valamit mondani a fiamnak. Elkezdett kiabálni, hogy előbb a székeket tegyem helyére, aztán beszélgessek. Kiszaladt a számon:"ha én porszivózok, vagy valamit csinálok, sosem hivom hogy toljon ide vagy oda egy széket ". Megjegyzem, sosem szokott segiteni, ez valami kellemes kivátel lett volna. Erre a mondatomra azonban megvadult, szétverte a porszivót, behozta a kiteritett pokrócokat, ledobta őket, és azóta nem szól hozzánk. A böjti bablevest és gubát sem ette velünk, elment valahová vacsorázni - gondolom egy hamburgert vagy hasonlót. A fiam és nagylánya ajándékát visszautasitotta, "ne vegyetek nekem ti ajándékot " szavakkal. Hogy viselkedjem, ti hogy viselkednétek a helyemben? NEhéz ezen a szép ünnepen ilyen légkörben meglenni.
2013. dec. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb a gyerekeket fogja szétverni. Nem tudok mit mondani, ha ilyen sose volt előtte, akkor vedd gyanús ómennek, ha meg volt, akkor meg ugye nincs min csodálkozni.
2013. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de egy kissé idegbeteg a férjed
2013. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Karácsonykor bablevest főzöl? Mosni sem szabad babona szerint.
2013. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi a baj a bablevessel?Nincs benne hús meg zsiradék. Mosni meg nem ma mostam,hanem tegnap, jó kicentrifugáztam, csak nem száradt meg teljesen tegnap. De nem ez volt a kérdés.
2013. dec. 24. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Karácsonykor mindenki ideges és hülye. Attól függetlenül beszéljétek meg a dolgot mindenféleképpen. Ha korábban is csinált már ilyet, ne hagyd annyiban, adj neki ultimátumot!
2013. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!