Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, hogy egy családanya 2 hétre elutazik szakmai továbbképzésre?

Figyelt kérdés
Két gyerek van. Hétvégén természetesen hazamegy.
2013. dec. 26. 13:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
miért, rabszolga, hogy nem mehet el 10 napra otthonról?
2013. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a nem normális? Édesapjuk is van a gyerekeknek, aki tud gondoskodni róluk. Manapság skype-on akár naponta órákat is beszélhetnek esténként...
2013. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normàlis
2013. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Egyrészt a mi kapcsolatunkba belefér, másrészt meg ugye dolgozni megy, nem szórakozni. A továbbképzés is a munka része.
2013. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 intrepid ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat törődtem a fiammal, kicsi korától kezdve. Pelenkázás, bölcsibe, ovibahordás, nekem nem volt teher. Többet is kellett volna együtt lenni, még ennél is, úgy elszállt az idő.
2013. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható a gyerkőcök elhelyezése, akkor szerintem nem gond egyáltalán. Nálunk a cégnél ha küldenek, el KELL menni, nincs választási lehetőség, és senkit sem érdekel, hogy hogy oldom meg, vagy hogy nem. Vagy kalap-kabát. Viszont van előrejutási lehetőség ezáltal, így szerintem menj, 2 hét nem a világ, van telefon, internet. :) Apukának is bármikor beeshet egy ilyen továbbképzés, sőt, bárkinek.
2013. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az normalis, ha az apa elmegy?


Miert ne mehetne?

2013. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Akinek megköveteli a szakmája, annak normális és sok esetben kötelező. Am a gyereknek van apja is gondolom aki velük lehet. Van telefon, net kapcsolatot tartani, szal nincs ebben semmi kivetnivaló.
2013. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira normális, mint amikor az apuka megy..

Van lehetőség a kommunikációra, van apja is a gyerekeknek.

Gondolom mindannyianhiányoznak egymásnak, de csak 2 hét...

Munka...

Normális szerintem

2013. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem szórakozni meg bulizni megy.
2013. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!