Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Váljak? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Váljak? (Nem kapcsolati tanácsokat szeretnék, hanem normális válaszokat)

Figyelt kérdés

A feleségemmel teljesen elhidegültünk egymástól már több éve, van egy 8 éves kislányunk, akit nagyon szeretek, és nem tudnám elhagyni őt semmi pénzért.

2 éve megismerkedtem egy nővel, akinek 1 év múlva mondtam el, hogy családom van. Őt szeretem, és nem tudom nem is akarom elhagyni őt, tőle sokkal többet kapok érzelmileg, mint a feleségemtől. Készen állok vele leélni az életemet.

ő semmit nem erőltet, annyira tisztel, és szeret hogy ezek után is velem maradt. Soha nem emlegeti nekem tehát hogy váljak el, mindig kérdez a kislányomról, házias egy igazi kis csoda éppen ezért is szerettem belé ennyire.

Gondolkoztam a váláson, de nem tudom mit tegyek, csakis a kislányom miatt nem léptem még "otthon".


2013. dec. 9. 16:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%
Volt/van mar intim kapcsolat kozottetek?
2013. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
Undorító
2013. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. Természetesen volt. Kapcsolatunk van, nagyon szeretem őt és ezzel fogott meg, hogy ő is engem.
2013. dec. 9. 16:33
 4/31 anonim ***** válasza:
12%

ebben az esetben válj el és harcolj a gyerekért is !

bár nehéz lesz ma már nem csak az anyának ítélhetik a gyereket ha pl nálad jobbak a körülmények


sok sikert

2013. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

Ha no lennel, akkor most udvariasan leszidnalak.

De mivel ferfi vagy, csupan annyit mondok:


"Menj te a ..csaba!"


39F

2013. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem is ítélik neked a gyereket, akkor ragaszkodj a kötetlen kapcsolattartáshoz.
2013. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem egyes embereknek miért nem tiszta, hogy ha mással akarnak kapcsolatot folytatni, akkor el kellene válni?


A kislányt ettől nem fogd elveszteni, megegyezhettek közös felügyeletben és annyit látod, amennyit akarod.


De hogy miért a megcsaláshoz kell folyamodni...?

2013. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
A feleségeddel van még intim kapcsolatod? Ő tud a nőről?
2013. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21%

Ha megtaláltad az IGAZIT,

akkor nem kell leélned az életedet egy elhidegült sárkánnyal!!

2013. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

"Ha megtaláltad az IGAZIT,

akkor nem kell leélned az életedet egy elhidegült sárkánnyal!!"


Honnan tudod, hogy a felesége egy sárkány? Apámnak is ez volt a szövege anyám felé, őt hibáztatta az elhidegülésért, miközben csakis egyetlen oka volt annak, hogy folyamatosan csalta őt: nem bírt magával.

Szerintem szánalmas vagy, kérdező, legalábbis férfinek biztos nem férfi. Szerinted ez így jó a lányodnak? Látni, hogy apuci félrekefél, kimarad otthonról, és megy a veszekedés, sírás? Komolyan szánalmas. Azt csinálsz, amit akarsz, mert van egy olyan érzésem, hogy 2 év alatt már elég sérülést szerzett az a gyerek.

2013. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!