Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, hogy egy családanya 2 hétre elutazik szakmai továbbképzésre?

Figyelt kérdés
Két gyerek van. Hétvégén természetesen hazamegy.
2013. dec. 26. 13:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, a kerdezo vagy egy lelkiismeretfurdalassal kuszkodo anyuka, vagy az irigykedo apuka, aki ki van akadva, hogy ket hetig jobban oda kell tennie magat es felelossegteljes szulokent kell viselkednie.
2013. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:55-ös: kifelejtetted a házsártos anyóst!
2013. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Attól még, hogy anyuka, van élete. Inkább helyes, hogy továbbképzésre jár, jó példa a gyerekeknek.
2013. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

már az is baj, h normális szállodába mennek? mégsem blamálhatja magát a cég azzal, h beteszi őket valami csótányos garniszállóba a világ végére.


én is voltam ilyenen, igaz nekünk nincs gyerekünk, de ha lett volna sem hagytam volna ki.

2013. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, miért ne lenne az. Az se lenne gáz, ha nem menne haza hétvégén se, hisz van a gyerekeknek apja is, gondolom.
2013. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek két szülője van. Ugyananynira az apuka feladata a gyerek mint a nőé. Ha valamelyiknek dolga van, hát akkor a másik vigyáz addig a gyerekre. Nem így kéne működnie?
2013. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

1. Nem szórakozni megy el, hanem SZAKMAI továbbképzésre - felelősségteljes anya, aki képzi magát, hogy megmaradjon a munkája vagy épp jobban keressen, a családért teszi

2. A családapának is bírnia kellene két gyerekkel... ott bajok vannak, ha panaszkodik, hogy miért nem anyuci nyűglődik a gyerekekkel

3. A gyerekeknek is szokni kell, hogy anya nem mindig van ott

2013. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

27. vagyok, most olvastam a kérdező többi kommentjét. Hisztis férj vagy anyós, esetleg irigykedő "barátnő" vagy sógornő, a gyanúm szerint...


Attól, hogy nincs megfeszített munka, attól az még szakmai továbbképzés, amit elvárnak tőle. Te meg hülye vagy.

2013. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Azért kicsit messze van a kemény munkától. Szálloda teljes ellátással, wellness-részleg használata, délután program a munkatársakkal erre-arra."


Nem értem, ha motelszobába raknák 6 másik fővel, akkor az közelebb lenne a kemény munkához? A továbbképzés minősége és nehézsége szerintem teljességgel független attól, hogy a cég milyen ellátást engedhet meg magának az alkalmazottait illetően...

2013. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

A sógornő vagyok. Azért tartozik rám, mert ezt ketten szépen eldöntik, aztán a bátyám tőlem kér segítséget.

Felőlem annyi hétre megy "tanulni", amennyire akar, de az én szabadidőmmel ne rendelkezzen!

2013. dec. 29. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!