Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek buszsofőr a férje, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek buszsofőr a férje, nem féltékeny a sok csinos lányra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 14:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem szakma kérdésem ha valaki meg akarja csalni a feleségét, az megfogja akkor is ha nem emberek között dolgozik.


Bár tény, hogy nálunk is van egy elég helyes buszsofőr, jó negyvenes de jól tartja magát. Először csak beszélgettünk, sokszor utaztam vele. Aztán egy idő után számot cseréltünk, randiztunk, sokat beszélgettünk. Beszélgettünk a családjáról is. Nem volt megelégedve a feleségével, azzal érvelt, hogy már nem olyan fiatal, nem olyan feszes a bőre mint a húszéveseké, eljárt felette az idő. Mondta úgy, hogy ő se látszott fiatalnak, ő is ráncosodott, igaz a maga módján sármos volt. Mesélte, hogy sok csajt szed fel a buszról, könnyű ott ismerkedni. De rádöbbentem, hogy nem szeretnék olyan emberrel még egy egyéjszakás kalandot sem, aki így beszél a saját feleségéről, nem fogadja el a saját öregedését és úgy kompenzál, hogy fiatal lányokat szed fel. Számomra ez visszataszító. És az a baj, hogy sok ilyen van.

2013. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Akit lehet vinni,inkább vigyék,mintsem,hogy maradjon az álszentség.
2013. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem a páromról beszélsz véletlenül?
2013. dec. 26. 14:40
 14/32 anonim ***** válasza:
97%
Ez már beteges:-))).
2013. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Tini koromban én is kacérkodtam a buszsofőrökkel, és szerintem szinte minden velem egykorú, de a kísértés bárhol és bárkivel megtörténhet, nemcsak a buszsofőrökkel, ha ő nem akar kezdeni senkivel, akkor nem is fog, bízz meg benne, ne féltékenykedj és akkor nem lesz köztetek vita.
2013. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudhatom, lehet. :) Mindenesetre nem irigylem a feleségét az tuti. Bár, lehet ő is tud róla, csak szereti homokba dugni a fejét.
2013. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%

Az tuti, hogy a buszsofőrök nem szenvednek hiányt a csajokból. Nem egy ilyet ismerek.


Egyik legjobb barátnőm apja is így jött össze egy nála 15 évvel fiatalabb csajjal.

2013. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Nem a páromról beszélsz véletlenül?


... te tényleg ilyen betegesen féltékeny vagy, kérdező? szegény párod...

2013. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Te magadban sem bízol meg a párodban sem... Nézz magadba, hogy ennek mi lehet az oka. Adott okot rá , hogy ilyen féltékeny legyél?

Amúgy ennyi erővel beszélhetnénk rendőrről meg egyéb olyan munkát végzőkről, akik az átlagnál nagyobb kísértésnek vannak kitéve. De tényleg kettőn áll a vásár. Ha valaki szereti a párját, akkor mindegy mennyien és mennyire hajtanak rá, hűséges lesz.


27N

2013. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
53%
Én randizgatok egy buszsofőrrel, akinek van felesége. De mar nem szereti őt, el akarja hagyni. De nekem nem kéne tartósan, jó a csak szex:) amúgy nem szakmatol függ, aki akarja, az megcsalja a párját.
2013. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!