Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mit csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit csináltok, amikor a feleségetek (barátnő, , menyasszony, élettárs, stb) menstruál és kibírhatatlanná válik?

Figyelt kérdés
Most nem a kioktatást kérem, én próbálok kedves, meg papucs meg minden lenni ilyenkor de olyan baromságokat hoz fel ilyenkor, hogy már nem tudom mit kéne tennem.

2013. dec. 30. 10:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A tényleg válaszolt, annak köszi, a többiek, kik a témát feszegették nem kapnak semmit. Tudjátok, pont ilyen a menyasszonyom ilyenkor:

https://www.youtube.com/watch?v=Lc8-o_cqLBY

2013. dec. 31. 01:46
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmai vannak, akkor küldd el orvoshoz. Gondolom, te is ideges vagy, amikor fáj a fogad vagy a fejed.
2014. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem vagyok nagyon hisztis ilyenkor, illetve olyan szempontból igen, hogy rám jön a bújás, és a te engem nem szeretsz szindróma valamiért.

Ilyenkor párom sóhajt, látom meg fog jönni felkiáltással átölel, és nézi tovább a tévét :D

2014. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Már lehet hogy késő, de a FA testápoló csodákra képes.
2014. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Na, ki tudja hogy él-e még a téma, de itt van egy hozzászólás valakitől, aki minden ízében megszenvedi a menstruációt:

1 hétig mielőtt megjön fájnak a melleim. Ha máskor zavart valami, akkor az most ki fog csúszni a számon, minden nap más a hangulatom szinte. Mikor megjön, akkor 1-2 napra egyszerűen elmegy az eszem. Nem fogjátok úgyse megérteni, de az agy ilyenkor változásokon megy át... nekem ez abban nyilvánul meg, hogy úgy érzem mintha vattával lenne tömve a fejem, minden érzelmet erősebben érzek és emellé még sokszor órákig kell feküdnöm egyhelyben az ágyon, annyira fáj. Ha nem törődnek velem, akkor az extrán fáj lelkileg, ha zavar valami abból veszekedés lesz... persze próbálnak rám racionálisan hatni, de mikor olyan rosszul érzed magad... a legrosszabb az amikor olyan alattomosan mész át rendben levő lelkiállapotból ilyenbe... magam se veszem észre, csak utólag. Mikor abban az állapotban vagy, akkor úgy tűnik mintha csak az létezne, mintha mindig is ilyen lettél volna... Egyébként olyan dolgok jönnek elő, amik mindig is zavartak, de most minden extrán és ki is mondod. Egy kis megőrülés az egész. Nekem a Zafír Barátcserje kapszula segített eddig. (főleg a hangulaton) A menyasszonyoddal(?) legyél türelmes és figyelj rá oda. Extrán.

2015. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Oh, és ha annyira rossz, akkor már neki is észre kellett vennie. Ha szeret téged, akkor legalább igyekszik gyógyulgatni. Legyél türelmes, ez nagyon-nagyon soká eltarthat. Nézzen utána alternatív gyógymódoknak, azokat amiket a nőgyógyászok írnak fel nem ajánlom. Anyukámnak például szülés után jobbak lettek a ciklusai, most változókor felé újra rosszabb.

Ösztrogén-progeszteron egyensúly néven kell egyébként utánanézni ilyeneknek. A lényeg hogy a két hormonnak kéne egyensúlynak lenni. Mindenféle tényezők elviszik egyiket-másikat valamilyen irányba és meg a baj. Esetleg mindkettő alacsony. Félre nem szabad kezelni, amit a nőgyógyászok remekül tudnak.

2015. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!