Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mit csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit csináltok, amikor a feleségetek (barátnő, , menyasszony, élettárs, stb) menstruál és kibírhatatlanná válik?

Figyelt kérdés
Most nem a kioktatást kérem, én próbálok kedves, meg papucs meg minden lenni ilyenkor de olyan baromságokat hoz fel ilyenkor, hogy már nem tudom mit kéne tennem.

2013. dec. 30. 10:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Akkor biztos velem van a baj, de én még sohasem ordibáltam, csapkodtam mint egy idegbeteg állat... Kicsit feszültebb vagyok és ennyi... A válaszaim néha élesebbek, de nem emelem fel a hangom, nem káromkodok, nem vagyok hülye...
2013. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
9-es nem direkte kicseszésből vàlunk idegbeteggé. Én olyankor azt érzem, hogy majd szét feszít az ideg belülről, nem találom a helyem és azt érzem rohadt feszült vagyok és ideges, pedig nincs is rá okom. Próbálok olyankor arra gondolni hogy debasszus nincs is semmi baj de ettől még a közérzetem nem lesz jobb, gondolom a hormonokat ez nem érdekli. Ilyenkor én meghúzom magam és amikor rámjön az ordibálhatnék akkor elszámolok tízig. Volt már olyan hogy inkább elvonultam a fürdőbe bőgni meg a falat verni mert nem tudtam mit kezdeni magammal de nem a páromon akartam levezetni :) Jah 7es voltam :)
2013. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a közelébe kerülni amikor nyugodt, és csak öleld meg, csak bújj hozzá, de meg ne szólalj! :)
2013. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél neki betétet. Amúgy nem létezik, hogy csak ezért ideges legyen valaki. Én sose vagyok ingerült, amikor megjön.:D
2013. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Hát hála égnek az én feleségem nem hibban meg ilyenkor sem.....
2013. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy minden nőre más hatással van a menstruáció, és van, aki nyűgösebb lesz, hisztisebb, felajzottabb idegállapotú, úgy, hogy később veszi észre, hogy túlreagál dolgokat. Hála a jó égnek én nem vagyok ez a típus, de van, aki az.

Én először is megpróbálnék vele beszélni erről egy tiszta, nem menstruáló pillanatanában :), hogy drágám, ezzel valamit kell kezdeni, mert nehezen bírom, hogy ilyenkor hisztisebb vagy. Pl. hogy ilyenkor tudatosabban figyeljen arra, amit mond, vagy próbáljatok meg vmi olyan gyógyszert vagy gyógyhatású szert szedni (mármint nem együtt :D), ami hat az ilyen felfokozott hangulatokra. (reklámban láttam nemrégen vmi vitaminszerűt ilyesmire, pont ilyen menstruációs hisztire... vagy akár vmi nyugtató hatású teát... a legjobb az, ha megkérdezi a nőgyógyászát).

2013. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább rajta áll, hogy reagálja le a saját állapotát, mennyire próbál tudatosan alakítani a viselkedésén, stb... amit te tehetsz, hogy próbálsz türelmesebb és megértőbb lenni vele.
2013. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sose tudta az idejét,mert nem voltam másmilyen! Még a szexet is megoldottam akkor másképp,de nem hívtam fel rá előre a figyelmét,hogy szivi ma nem lent hanem fent lesz a móka!:)

A kérdezőnek szeretnék komolyan ajánlani valamit ami szerintem szuper jó hatású és nekem tutin bevált! Magne B6 femina pezsgőtabletta,rózsaszínes lilás a doboza! Elég első nap mikor kezd feszült lenni az ember! Mond neki,hogy olvastad valahol és ajándék!:)

Azoknak pedig akik minden hónapban idegbeteg hisztizős formájukat hozzák csak annyit,hogy csajok a változókor milliószor rosszabb!:(

2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Attól mert egyesek olyan szerencsések, hogy nem ingerültek vagy egyéb hülyeségük nem jön ki ilyenkor( vagy csak nem vallják be) attól még létezik , nem kell leszólni a többit, mert bizony az a ritka aki nem változik olyankor.
2013. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

az én barátom olyankor bekísér a zuhany alá, szeretkezik velem egy jót és elmúlik a morcosság

néha ha van kisebb kellemetlen feszülés, fájdalom, azt is enyhíti

persze ha fetrengős akkor nem, de akkor erőm sincs veszekedni, morgolódni csak létezem

2013. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!