Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vált már el vki azért, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vált már el vki azért, mert a másik nem úgy állt a gyerekneveléshez, ahogy szerinte kellett volna? Ha csak ketten lennénk, nem volnának problémáink azok a dolgok, amikből állandòan vita van a gyerekek kapcsán.

Figyelt kérdés
Türelmetlen velük, nagyon csúnyán szòl rájuk, sértegeti őket, ilyeneket mond, hogy nem is kell, hogy szeressék, majd az idő igazolja... persze amìg nekünk nem voltak, másoknak az én szememben igazán idegesìtő gyerekeivel mindig jòfej volt. Olyan mint ha a sajátjait nem is szeretné, nekem nagyon fáj, hogy ez van, és mindig pròbálok villámhárìtò lenni. Egyre inkább a válást fontolgatom, mert hiába magyarázok neki is, hogy az ordibálás meg a vezénylés max problémás gyereket eredményez, nem jòlneveltet. Találkoztatok már ilyen válòokkal? Én ilyen emberrel nem akarok együtt élni, aki nem bánik jòl a gyerekeimmel, pedig ő az apjuk :( 3 és 2 évesek, tehát még igazán rosszak se tudnak lenni...
2013. dec. 31. 02:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha elválsz, azzal nem igazán lesz megoldva a dolog, mert ha csak agyon nem veri őket, akkor is lesz láthatási joga az apának:(


Nekünk nincs gyerekünk a férjemmel és nem is lesz.


Mikor beszéltünk róla hogyan neveljük, nem értettünk egyet a nevelés egyes részeiben.


Nevezetesen abban, hogy a férjemet úgy nevelte az anyja, és a többi gyerekét is, hogy osztogatta a pofonokat rendesen. Néha apróságok miatt.

Én nem akarok semmilyen bántalmazást, se pofont, se verést, se semmit a gyerekemnek. Én ezt nem tartom normális nevelési eszköznek. Nem akarom hogy a gyerekem féljen se tőlem, se az apjától.


Aztán ezen összekaptunk, és a végén sírva mondtam a férjemnek, hogy ha ő így akar bánni a gyerekünkkel, akkor én nem akarok gyereket inkább.


Ő azt mondta hogy ígéri hogy nem fogja bántani semmilyen formában, ha én így szeretném.


Az élet végül is megoldotta a dolgot. Kiderült, hogy nem lehet gyerekem. Szóval kettesben maradunk.


De így, hogy már megvannak a gyerekek nálatok, és így bánik velük....Hát nem tudom. Próbálj meg komolyan beszélni vele a válásról, hátha észbe kap. Ha váltok, akkor is lesz joga velük lenni....ha csak valami súlyos dolgot nem csinál. Így talán csak annyival lenne jobb, hogy kevesebbet vannak vele a gyerekek.


27/N

2014. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!