Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harminc után már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc után már tényleg nagyon nehéz magadnak párt találni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 17:07
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
23%

Általánosságban mi férfiak ekkortájt "érünk be", ha van vagyonod, minden ujjadra találsz egy nőt.


Női részről már közbeszól a biológia, csak azok találnak könnyen férfit, amelyik alapból jól nézett ki fiatalon, vagy ha volt pénze kencékre.

2014. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Nőknek miért nehezebb? Én nő vagyok, még nem vagyok harminc, csak sokan mondják, hogy most keressek párt, most találjak valakit, mert ha már elmúltam 30 akkor nehezebb lesz, csak a "maradék" jut. Tényleg minden normális férfi foglalt lenne már enyni idősen?
2014. jan. 3. 17:34
 13/54 anonim ***** válasza:
86%

Én 34 évesen, 4 éve találtam meg a páromat (nő vagyok). Ő akkor volt 27. Két hete kérte meg a kezemet, májusban összeházasodunk.

Nekem szerencsém volt.

2014. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
96%

Párt találni nem hiszem, hogy olyan nehéz.

Csak annyi, ha valaki sokáig egyedül élt és utána összejön valakivel és összeköltöznek akkor szerintem sokkal nehezebben alkalmazkodik már egy másik emberhez, mert megvan a jól bevált kis élete és minél idősebb az ember, annál több kevésbé tud alkalmazkodni egy másik emberhez és egyre tbb lesz a rigolyája.

2014. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
96%

Ebben van valami, persze azért erős túlzás.

Én 26 vagyok,az ismerőseim, 25-32 közöttiek, tavaly a mi esküvőnkön kívül 8 -on vettünk részt, mind ebben a korosztályban. Idén már most van 3..

Tehát ők azért már egy ideje foglaltak voltak ha a házasságig jutottak (arról nem is beszélve hányan vannak, akik egyáltalán nem akarnak házasodni)

2014. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azért nehezebb nőként, mert 30-on túl már sokkal erősebb az ember személyisége, kevésbé alkalmazkodó, vannak szokásai, igényei. A korban passzoló férfiak férfiak 36-45 többsége, már kapcsolatban él, gyerekei vannak. Akik agglegények, azok általában nem véletlenül azok.

Én 34 vagyok, házas, de ha most kellene párra lelnem, biztosan nem menne (talán egyáltalán nem), legalábbis anélkül, hogy feladnám a kialakult személyiségem nagyrészét.

Én azt látom, h 30 túl a nők nagytöbbsége kétségbeesetten igyekszik pasit fogni, nem ritkán inkább lemennek kutyába, amitől boldogtalanok lesznek. A biológiai óra pedig egyre ketyeg.

Nagyon sok sikert kívánok minden harmincas csajnak, remélem révbe érnek!

2014. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
76%
Egy harmincas férfi könnyedén tud magának fiatal nőt szerezni, főleg ha van már egy kis vagyona. Őszintén: nem az alkalmazkodással van itt probléma. Ritka az a férfi aki a 35 éves nőt választja, ha 20 évest is kaphat.
2014. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
88%

Nézd #17, azért a 30-as férfiak zöme sem annyira igénytelen, hogy a vagyonával akarna nőt szerezni, illetve arra hajtó nő is megfelelne neki... (illetve hát azt a fajta üzleti kapcsolatot másként hívják:)) ...

Én pl tuti biztos lehetek benne, hogy a harmincas éveimben nem a vagyonom miatt lett párom:)))

2014. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
20%
16-os vagyok, Az biztos, hogy egy harmincas pasi nem a saját korosztályából fog választani a legtöbb esetben.
2014. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
13%

30 felett az tág fogalom.Először is, ffiaknak könnyű még 40 évesen is kaphatnak 20 éves nőt.


32 évesen nő találhat párt, még 34 évesen is, 39 évesen már nehezen, mert a korban hozzáillő normális ffiak már mind nősek, tehát maradna neki a szerető státus.Vagy vmi elvált, esetleg agglegény jut neki. Valóban szűkebb a választék és erre még rájön az, hogy ebben a korban egyre nehezebben alkalmazkodik az ember és az is, hogy egy 40-45 éves ffi is 25 évest akar és nem 39 évest.

Sajnos a legtöbb nőn ebben a korban már látszik a "kor", hacsak nem pénzes és nincs agyonplasztikázva. Kevés olyan 39 éves nőt ismerek a környezetemben, aki nem zsírsertés.

2014. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!