Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választottál magadnak párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választottál magadnak párt, az asztrológiai egyezés alapján?

Figyelt kérdés

Sok barátnőm mondja, hogy a horoszkóp alapján választottak férjet és hogy utólag is vallják, milyen jól döntöttek.


Tudom, hogy rengeteg a válás és nem szeretnék pár év házasság után egy fuccsba ment kapcsolattal újrakezdeni mindent. Mi a tapasztalatod erről ?


2011. máj. 1. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fiatalabb voltam és titokban szerelmes voltam valakibe, mindig megnéztem, hogy mi a horoszkópja és olvasgattam a párhoroszkópot. :) Most már úgy vagyok vele, hogy ha szerelmes leszek valakibe, hiába mond akármit a horoszkópom vagy az övé, nem tudok tenni ellene. Szerintem ne a horoszkóp alapján válassz, hanem az érzések alapján. Ha igazán szereted meg ő is téged, akkor nem lesz válás a vége. :)
2011. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Én halak vagyok, és skorpió férjet választottam, 8 hónapig éltünk együtt.
2011. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem jutott volna eszembe ilyen babona alapján párt választani.

A jó házasság nem az asztrológiától függ,hanem ahhoz,hogy szeretik,tisztelik egymást,elviselik egymás hibáit stb.

Ha ez nincs,akkor hiába illenek össze a csillagjegyeik alapján,a házasság tönkre megy.

2011. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Halak vagyok, és azt mondja a horoszkópom, hogy a Nyilas férfit nagy ívben kerüljem el! Mégis a pasijaim nagy része Nyilas volt, és jól kijöttünk egymással. Igaz, házasság egyikből sem lett.
2011. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrek jegyű vagyok, a férjem kos. Elvileg ennek tiszavirág életű kapcsolatnak kellett volna lenni, de 17 éve tart már és talán ha 5-ször veszekedtünk eddig. Nekem ő a párom, bármit mond is a horoszkóp.
2011. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekességként utánanéztem most, de egyik se igaz ránk, szóval nem érdemes ez alapján választani párt. Alapból szerintem a Szűz horoszkóp totál hülyén van megírva (de páromra se igaz egy szó se az övéből), kb. az ellentéte vagyok az egésznek, hát még amit írnak, hogy összeillenek-e stb.

(szűz vagyok én a nő, ő oroszlán és férfi)

2011. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%

Igen, eddig akik nem illettek hozzám jegyben, azokkal nem is volt jó a kapcsolat, de akikkel illett azokkal jó a kapcsolatom.

Van ebben valami, ez nem vicc.

2011. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Soha. De azért kíváncsiságból megnéztem a horoszkópunkat a párommal. Persze a teljes képletet.
2011. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

"Én ikrek jegyű vagyok, a férjem kos. Elvileg ennek tiszavirág életű kapcsolatnak kellett volna lenni, de 17 éve tart már és talán ha 5-ször veszekedtünk eddig. Nekem ő a párom, bármit mond is a horoszkóp."


az ikrek-kos párosítás egész jó. A levegő-tűz jegyek nagyon is illenek egymáshoz. Rossz elemzést olvastál.

2011. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Tom Benko ***** válasza:
67%
Nem. Szánalmas, aki ilyen marhaságok szerint akar élni.
2011. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!