Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy fogszabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy fogszabályzóra lett volna szükséged de te nem akartál magadnak és így is találtál magadnak párt akinek így is tetszettél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett volna fogszabályzó,de nem akartam.Volt már egy jó pár barátom,szóval nem kell aggódni.Amúgy annyira nem vészesek a fogaim,de nyilván szebb lenne,ha hagytam volna felrakatni.


21/L

2011. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2011. jún. 19. 16:34
 3/17 anonim válasza:
Nem tudom,hogy lány vagy-e vagy fiú,de ha majd lesz párod nem a fogaid miatt fog szeretni.
2011. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
előbb utobb szeretnék majd talán 1-2 év múlva csak vannak olyanok akik ezért cikiznek embereket.
2011. jún. 19. 16:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha beszóltak a fogaim miatt,de én nem akartam fogszabályzót. Ugyan ott van a két felső első fogam között a szünet,de a párom így is szépnek talál,és soha nem is volt szó arról,hogy ez baj lenne. Fogadd el úgy magad,ahogy vagy. :)
2011. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alsó fogsor eleje elég csámpás sajnos... Ennek ellenére nem egy pasinak tetszem, és a párom is szeret. Persze igyekszem nem mutogatni, és odafigyelek rá, hogy ne látszódjon annyira. Már nagyon bánom, hogy tizenévesen nem tetettem fel a fogszabályzót, mert bár soha senki nem szólt érte, azért nekem mégis kellemetlen érzés. Most viszont már nem akarom, mert elvileg ezek a "legszebb" éveim, de hát.. ki tudja, mi lenne a jobb. Legalább viszont elmondhatom, hogy nagyon szép fehér és egészséges az összes fogam egyébként.
2011. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem fönt vannak szünetek a fogaim között és kicsit kifelé is állnak, mikor szó volt fogszabályzóról hallani se akartam róla, meg nem is zavartak a fogaim, aztán gimis éveimben elkezdtek zavarni és sok osztálytársamnak volt fogszabályzója így már nekem is lett volna bátorságom beállni a sorba, de akkor meg kisebb pénzszűkében volt a család és ezért nem lehetett, most meg már azért nem akartam mert utolsó évben fényképezkedés, szalagavató, ballagás ősszel pedig kezdem az egyetemet és nem akarok úgy bemutatkozni hogy mindenki csak arról emlegessen hogy a fogszabályzós csaj.. ettől függetlenül majdnem 2 éve van barátom és mikor mondtam neki, hogy milyen csúnyák a fogaim hülyének nézett és nem értette miről beszélek, szegénykémet vakítja a szerelem, nyugi ha valaki megszeret úgy ahogy vagy akkor nem a fogaid fogják izgatni
2011. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

egy ismerősömnek volt ilyen, h nagyon zavarták a fogai, gyűjtött is fogszabályzóra, utána lett barátja és ő elfogadta, szerette és már nem akart fogszabit:)

szerintem tizenévesen meg egyáltalán nem ciki a fogszabi, sőt, nekem mindig volt egy jelentése, h igényes magára az, akinek fogszabályzója van és úgy tudom, h 18 éves kor alatt sokkal olcsóbb a fogszabályzó, szóval szerintem gondold át:)

2011. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett volna fogszabályzó, mert a szemfogaim nagyon kilógnak. Csak azért nem csináltattam, mert ki kellett volna húzni az egyik fogamat ahhoz, hogy beférjen a fogsorba. De nincs belőle semmi hátrányom. A barátom azzal szokott viccelődni, hogy nagyon vámpíros a mosolyom:) 20/L
2011. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon megbántam, hogy nem vállaltam be a fogszabályozót, még általánosban. Nagyon. Néha, még bőgök, is fiú létemre, hogyan lehettem ekkora "hülye".

Az összes fogam fehér, de alul az első két fogam hátra dől, és ez "idegesít".

Mindig rágózok, mindig mosom a fogamat, de mindenemet odaadnám, ha tökéletes fogsoram lenne.

És tudjátok miért?

Mert két lány, is szerelmet vallott nekem a szemembe, de nem mertem viszonyozni a fogam miatt. Aztán kiderült, hogy elég sok lánynak tetszettem. Viszont három lány is mondta, szép kék szemem van.

Hát ez van. :/


16F

2011. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!