Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok embernek a flört miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek a flört miért nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ha nem is megcsalásnak, akkor nevezzük válóoknak.

Itt szinte mindenki csak attól retteg, hogy mással fekszik le a párja. De szerintem a megcsaláson kívül sok olyan dolog van, ami nem megcsalás, de válóok, ilyen a flört is. A válóokot nem úgy értem, hogy elválni miatta, hanem a nem házasságban élőknél mondjuk elválnak útjaik, így értve válóok.

Szerintem aki tartós kapcsolatban él, ne flörtöljön. Ha akkora igénye van másoktól a bókokra, akkor ne éljen komoly kapcsolatban.

Férfiaknál az szokott lenni a kifogás, hogy vadászösztön meg kapuzárási pánik, nőknél meg az, hogy kell a külső megerősítés, meg ettől érzi magát nőnek.

Szerintem ezek mind csak kifogások, és jellemtelen emberre utalnak.

27/f


2014. jan. 8. 13:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
56%

Utolso te nagyon hulye vagy:D miert rossz nekem ha a parom felredug?! Mondjuk mert mas nobe tocskoli a faszat, aztan meg belem, megkockaztatva hogy atad valami nemi betegseget amit kezeltethetek honapokig. A masik meg, hogyha titokba felredug akkor nem tekint egyenlo partnerkent, mert kulonben kozolne, hogy o masokkal szexel, szoval nyugodtan tehetem en is. Ez pedig mar nyilvan szarul esik, mert ha engem szeret akkor legyen esze es ne engedjen a kisertesnek.

Kulonben is tudod milyen megalazo, amikor mindenkinek ecseteled hogy milyen jol mukodik a kapcsolat, kozben meg mindenki tudja, hogy a parod a hatad mogott fuvel-faval lefekszik?

Amugy ha valakivel folyamatosan megcsal,akkor itt kialakul(t) valamilyen erzelem koztuk, tehat kb. egy lepes valasztja el attol hogy a te szavaiddal elve megcsaljon (ott hagyjon erte).

Ha neked nincs onbecsulesed az a te bajod, de ne akard mar ratukmalni masokra a hulye felfogasod...

2014. jan. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Nagyak ***** válasza:

#41.: szerintem meg te vagy a bornírt! Ki a fene beszélt itt arról, hogy szedjen össze nemi betegséget? Ennyi erővel felhozhattad volna azt is, hogy mert más nőnek ne csináljon gyereket! "Ésszel" (úgyis mint pl. gumival) már ezt nem is lehetne csinálni, ugye?


Az, hogy nem tekint egyenlő partnernek, hiszen nem mondja el, különben akkor te is félredughatnál, az pedig logikai ellentmondás: te _nem_akarsz_ félredugni, hiszen pont ezt fejtetted ki! Akkor te ne csináld! Attól még ő "higiénikusan és gyerekmentesen" miért is ne tehetné? Vagy akarsz? Akkor meg miért is nem beszélitek meg, hogy csináljátok mindketten?


Az, hogy mindez bárki számára megalázó, gyönyörűen illusztrálja a társadalom demagógiáját: attól megalázó, mert azt nevelték beléd, hogy az. Ebben a szellemben nő fel a társadalom. Logikus magyarázatot felhozni a miértjére te sem tudsz (mint fent olvashatod, a nemi betegségek vagy a gyerek nem az), csak klisékkel dobálózol!


A kialakult érzelemről annyit, hogy igenis vannak emberek, akik nem lesznek szerelmesek pár dugás után, arról nem is beszélve, ha olvastad az első hozzászólásomat, hogy nem is fix szeretőről beszélünk, hanem eseti, alkalmi szexről!


Utolsó két megjegyzésként: 1. miből szűrtél le ezek alapján az önbecsülésemről bármit is? Az egésznek kb. annyi köze van az önbecsülésemhez, mint mondjuk az autóm színéhez. 2. Én senkit nem agitáltam semmire, csak kifejtettem a nézetemet. Jó, hogy nem kérek azért elnézést, mert ez különbözik a tiédtől!

2014. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat, szerintem nincs teljesen igazad, kérdező. A flörtök igenis kellenek az ember mindennapjaiba. Ha van kapcsolata, ha nincs. Évek óta van barátom, szeretjük egymást, mindennél jobban. Mégis, ha reggel elindulok a munkahelyemre és szembejön velem egy helyes férfi, aki rámmosolyog, az nagyon is jó tud lenni. Jó érzés, hogy vagyok anynira vonzó, van olyan kisugárzásom, hogy ezt mások is észrevegyék. Ha munkahelyen a férfi kollégák megdícsérnek valami miatt, vagy kapok egy elismerő bókot az szintén nagyon jól tud esni. A barátom ugyanígy van ezzel, jól esik neki, ha kap egy-egy bókot, pozitív elismerést a másik nemtől. De ettől függetlenül nem megyünk félre, nem csapjuk be egymást ezzel, nem kezdünk ki komolyabban mással. Miért? Mert egymást választottuk. Tiszteljük egymást, felnézünk a másikra, és sokkal nagyobb csapás lenne a másikat elveszíteni, megbántani mint hogy megérje egy félrelépés. Nap mint nap az a döntésünk, hogy egymást választjuk. Ilyen az egészséges kapcsolat. :) A bókok, flörtök nem ördögtől való dolgok, hanem visszajelzések a környezetedtől, hogy te még mindig elbűvölő vagy, a párod még mindig ellenálhatatlan és ennek ellenére még mindig egymással vagyunk, és egymás mellet döntünk, minden egyes nap. :)
2014. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Már nemazért,de "Nagyak"nak teljesen igaza van.Aki tanult valaennyi humánetológiát,evolúciós pszichológiát az tudja.És igen én is úgy vagyok vele,amig itthon minden rendben van,addig nem érdekel mit csinál a férjem(őt se,hogy én).

31/N

2014. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha egy sracnak vagy lanynak (ez edesmindegy) van valakije akit szeret, akivel osszekototte az eletet, vagy akarja akkor NEM flortolhet es semmi ilyesmi formaban nem mutathat erdeklodest a parjan kivul masra. Ha van valais flortolj vele, smarolj vele, fekudj le vele. De VELE nem MASSAL.
2014. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!