Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok embernek a flört miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek a flört miért nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ha nem is megcsalásnak, akkor nevezzük válóoknak.

Itt szinte mindenki csak attól retteg, hogy mással fekszik le a párja. De szerintem a megcsaláson kívül sok olyan dolog van, ami nem megcsalás, de válóok, ilyen a flört is. A válóokot nem úgy értem, hogy elválni miatta, hanem a nem házasságban élőknél mondjuk elválnak útjaik, így értve válóok.

Szerintem aki tartós kapcsolatban él, ne flörtöljön. Ha akkora igénye van másoktól a bókokra, akkor ne éljen komoly kapcsolatban.

Férfiaknál az szokott lenni a kifogás, hogy vadászösztön meg kapuzárási pánik, nőknél meg az, hogy kell a külső megerősítés, meg ettől érzi magát nőnek.

Szerintem ezek mind csak kifogások, és jellemtelen emberre utalnak.

27/f


2014. jan. 8. 13:00
1 2 3 4 5
 11/45 Je Veux ***** válasza:
88%

"Szerintem meg kivitelezhető, hogy ne tetszen meg más. Legalábbis nekem 8 évig sikerült eddig..."


Barátom, egy hős vagy.

2014. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
72%
Mit jelent a flört szó? Ha valaki azt modja egy ellenkező neműnek, hogy "jó a hajad" az már flört? Vagy csak a "gyönyörű a haja" és a "tetszik a hajad" a flört? Vagy ezek nem, de a "tetszik a szád", az már igen?
2014. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
80%
Ne akard birtokolni a másik felet mert ő persze, hogy elmenekül.
2014. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig az adott pár értékrendjétől függ, hogy mi számít megcsalásnak.
2014. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
59%

Azért az elég meredek, hogy ugyanúgy megcsalásnak tekinted, ha a párod lefekszik valaki mással, vagy csak szemez valakivel, vagy éppen poénkodnak.

Szerintem te rettenetesen FÉLTÉKENY vagy. Valami történhetett a kapcsolatodban, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült benned.

Egy jól működő párkapcsolatban a bizalomra épül minden. Az ártatlan kis flört simán bele kell, hogy férjen. Szerintem.

2014. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
50%
Flört és flört között is van különbség. Nem mindegy, hogy egy kedves, helyes lánynak megmondja, hogy csinos és rámosolyog, vagy hogy elhívja az illetőt ide-oda, ajándékokat adogat neki stb. Az előbbit egyáltalán nem tartom tragédiának, nekem is jólesik, ha azt mondják nekem, hogy jól nézek ki, hiába nem akarok semmit az illetőtől. Tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok a világon az egyetlen csinos, kívánatos nő, és nem várom el, hogy soha rá se nézzen a párom más nőre. Az ismerkedés, egyértelmű jelezgetés viszont teljesen más eset.
2014. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
29%
Hát akkor engem kidobnál. Nem tartom magam szép nőnek, sőt, de ha elmegyünk szórakozni, volt, hogy táncoltak velem, nem is akárhogy, mondhatni flörtöltünk, de nem történt semmi, de nekem ez nagyon jó volt, jól esett. Eszemben sincs megcsalni a férjemet, imádom őt, de ennyi még nem válóok szerintem. Az, aki meg tényleg csak flörtölés miatt kidobja a párját azonnal, az nem gondolkodik el azon, hogy esetleg beszélgetni kéne, mert lehet, hogy van valami gond a kapcsolattal? nem rákérdezni, hogy mi a baj?
2014. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
75%

Ez kicsit ennél összetettebb. Én azt mondom, hogy nekem nem fér bele a kapcsolatba a rendszeres, másokkal való flörtölgetés. A flörtölésen nem azt értem, mint amit egy előttem szóló leírt, hogy valaki bókol, hanem azt, hogy kölcsönösen szexuális tartalmú, vagy erre felhívó gesztusokat teszünk egymás felé, vagyis arra utalgatunk bármilyen formában, hogy konkrétan érdeklődünk egymás iránt és nem barátilag.


Viszont biztos, hogy mondjuk egy 20-30 éves, jól működő kapcsolatot nem rúgnék fel azért, ha kiderülne, hogy a párom egyszer-kétszer flörtölt ezidő alatt. Apróbb botlások előfordulhatnak az ember életében.

2014. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
85%
na,én már megégettem ezzel magam..addig-addig néztem a férjem "ártatlan" flörtjeit gyanútlanul,mosolyogva,hogy,ó,ez még belefér!fő a bizalom!..hogy ő is beleélte nagyon magát,h ez egy megengedett dolog,amíg már nem tudott megálljt parancsolni magának..elváltunk,azóta újra férjhez mentem,most van babánk,de most már másak a játékszabályok..csak semmi flört!!!és jobb így
2014. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem meg kivitelezhető, hogy ne tetszen meg más. Legalábbis nekem 8 évig sikerült eddig..."


Az "eddig" az minek is kellett a mondat végére? :-)

Tán mégis megkísértett már az ördög? Nehéz volt visszafogni magad? Behunytad a szemed? :-)

Szerintem Te meg álszent vagy.


"Ha akkora igénye van másoktól a bókokra, akkor ne éljen komoly kapcsolatban."


Ez alapján már kihalt volna az emberiség.

El sem tudom képzelni a szituációt, hogy valaki nekem bókol és jól letorkollom: "Júúj ne mondj ilyent, még a férjem megtudja és elválik".

Vagy elmondanám a férjemnek, hogy képzeld xy bókolt. Erre a férj: "Hogy mííí? Szétverem ököllel, tőled meg elválok, rib*".

Áh. abszurd.

Kicsit túlagonizálod a helyzetet. Miért nem járatod a nődet csadorban? Persze szereted, ha vonzó és jól néz ki ugye? Mert olyan nem kéne akit még bottal sem piszkálnának meg.

2014. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!