Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így ebben a formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így ebben a formában megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

a férjem teljesen elhanyagol, 3 hónapja hozzám se ért, hiába próbáltam vele többszöri nekifutásra is megbeszélni, nem jelentett számára semmit. volt egy férfi aki nagyon sokat foglalkozott velem, sokat beszélgettünk, és tegnap lefeküdtem vele. számomra az a megcsalás, ha valakivel együtt vagyok úgy is, és úgy csalom meg. el fogom neki mondani, aztán ettől vagy észhez térül, vagy váljanak el útjaink.

30 év előtt állunk, gyerekünk nincs.


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hát a megcsalás semire sem megoldás, de ha valóban nem ér hozzád a férjed már 3 hónapja, és nem azért mert esetleg elhanyagoltad magadat, akkor ez ritka eset, és talán valahol meg is érteném(!) a tettedet, de mivel gyereket nincs, így úgy gondolom, egyszerább lett volna szépen leülni beszélgetni de úgy, hogy megmondod neki, bökje ki miért nem akar téged megfarkalni már 3 hónapja, ha nem mond semmit, akkor válás, így nincs értelme semminek...
2014. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nekem kérdező úgy tűnik, mintha még te lennél megsértődve. Értem én, hogy nem jól bánt veled a férjed, de előbb akkor is szakítani kell, nem félreb.szni. Én évekig éltem a volt férjem mellett úgy, hogy nem értünk egymáshoz, mit tényleg elmondhattuk, hogy csak lakótársak voltunk. Azért nem költöztem akkor még el, mert különböző okok voltak, ami miatt nem lehetett (nem részletezem, mert nem ide tartozik). De nem csaltam meg (szerintem ő sem amúgy, de erre megesküdni nem tudnék). Miután elköltöztem, UTÁNA kezdtem el keresni párt. Szóval a sorrend miatt ez igenis megcsalásnak számít.
2014. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

30: amikor feltette a kérdést még nem akart elválni, csak feltételesen. Válaszként megírták sokan, hogy ez megcsalás, és kimondottan vagy kimondatlanul hogy nagyon csúnya dolog. Most a kérdező már mindenképp válni akar. Lehet, persze hogy nincs összefüggés, ezért írtam feltételes módban.


Amikor nekem bűntudatom van, akkor azt gyakran másra is kivetítem. Mielőtt észreveszem. Jobb, ha a kérdező is észreveszi, mielőtt meggondolatlanul cselekszik. Továbbra sem derült ki, hogy miért hanyagolja a férje, pedig ha valamikor most ki fog, akkor az most lesz. Azt csak meg kellene várnia a válással. Meglepő dolgok derülnek ki néha.

2014. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez csúnya dolog kérdező,megcsalás a javából ... ! Nem kell ahhoz másik férfi ,ha örömet akarsz magadnak szerezni ... (érted ,ott a kis kacsód ) .Meg egyébként is ,ne csak a férjedben keresd a hibát ,nézz magadba ,lehet van oka annak ,hogy a férjed nem jön sokszor lázba (itt most nem a külsőségekre gondolok )
2014. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Igen! A megcsalás bárhogyan próbálják megmagyarázni az okokat, attól még undorító dolog és nem kell szépíteni!

Bár számomra elképzelhetetlen,hogy ha a feleségem szeretne szexelni velem azt én elutasítsam ,ezt a részét nem tudom megérteni.

Szerintem pedig te nem tegnap ismerted meg azt az embert akivel lefeküdtél és nem tegnap döntötted el,hogy megteszed,mert egy nőnek állítólag ez érzelmi alapon működik és ahhoz idő kell.Tehát már régebben megcsaltad a férjedet azzal,hogy egy 3.fél belépett az életedbe és valószínű már elcsattant néhány csók is a tegnapi estét megelőzöen.Az is lehet,hogy már 3 hónapja tart a viszonyod és a férjed ezt érzi és ezért hanyagol el?

2014. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi fura gondolkodású ember érvel itt 100%-os hasznossággal."Erre nem írtak jogszabályt"--Magyarországon nem!!!

A világban nagy részén a megcsalásért halálbüntetés jár.

2014. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

#36, kezdjük ott, hogy a világ nagy részén nincs halálbüntetés se... van ahol jogilag se, van ahol a jogból még nem törölték, de jó ideje nem élnek vele, mint pl. Oroszország...

Hűtlenségért halálbüntetést néhány elvakult vallási fanatikus országban osztanak, egy kezeden meg tudod számolni hányban, és as lakosság a világ lakosságának 1%-a alatt van)

2014. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Előbb szakítani kellett volna ha nem hajlandó tenni a férjed semmit sem a megbeszélés ellen, sem az ellen hogy elhanyagoltnak érzed magad...


Vagy közölni vele, ha nem változtat akkor megkeresed máshol amit tőle nem kapsz meg, mert vannak szükségleteid.


Ha betegség miatt ilyen akkor meg beszélje meg veled legalább...


Megcsaltad a férjedet, igen.


27N

2014. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Igen nem állatok vagyunk, hogy az ösztöneink irányítsanak.
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!