Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így ebben a formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így ebben a formában megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

a férjem teljesen elhanyagol, 3 hónapja hozzám se ért, hiába próbáltam vele többszöri nekifutásra is megbeszélni, nem jelentett számára semmit. volt egy férfi aki nagyon sokat foglalkozott velem, sokat beszélgettünk, és tegnap lefeküdtem vele. számomra az a megcsalás, ha valakivel együtt vagyok úgy is, és úgy csalom meg. el fogom neki mondani, aztán ettől vagy észhez térül, vagy váljanak el útjaink.

30 év előtt állunk, gyerekünk nincs.


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

egy éve havonta 1szer ha együtt voltunk, akkor is úgy hogy én másztam rá, és már nagyon megalázónak éreztem, így az utóbbi 3 hónapban nem próbálkoztam, így az a havi egy fantasztikus szex is kimaradt már. csak a tisztánlátás miatt.

mi már nem házasok voltunk, hanem csak lakótársak.

el fogom mondani neki, és én fogom beadni a válópert, mert már nem érdekel.

2014. jan. 9. 12:19
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

Nem attól van szó, hogy itt szentéletűek vannak, de a kérdező olyan természetesnek veszi ezt a nem megcsalás dolgot, mintha csak a fodrászhoz ugrott volna be, nem pedig egy másik pasi ágyában.

(ez nem azt jelenti, hogy 3 hónapot olyan könnyen viselnék a pasim nélkül, de nem azt várnám, hogy ettől majd észbe kap)

2014. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
40%
Közben megjött a válasz. Igazad van, ez a beszéd, ez így nem kapcsolat. Válj el, ne azt várd, hogy ettől majd észhez tér.
2014. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalás.
2014. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltessétek a kapcsolatot. Most jött el az ideje. Megtetted az első lépést.
2014. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem éltek külön, akkor megcsalás. Mert még együtt vagytok. Attól, hogy nem éltek nemi életet, attól még kapcsolatban vagy vele, vele élsz együtt, nem beszéltétek meg, hogy szakítanátok.

Amúgy nem kellett volna félrelépni! Ha láttad, hogy hiába próbáltad a tudtára adni, hogy nem jó vele, nem foglalkozik veled, már rég el kellett volna válnod, és akkor azzal és úgy vagy együtt, ahogy akarsz.

2014. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
93%
Akár működhet is a taktikád. Ezt érdemes nézni, nem azt, hogy ez megcsalás volt-e vagy nem. Nehogy azért váljál csak el mert bűntudatod lett. Különösen ha még csak nem is saját magadtól lett a bűntudatot, hanem egy csomó merev gondolkodású válaszoló véleménye miatt. Nem volt köztetek meg az a testi-lelki intimitás ami férj-feleség között kellene hogy meglegyen. Megpróbáltad megbeszélni, nem sikerült, lehet a férjed nem érezte a probléma súlyát. Most érezni fogja. Ha elég intelligens akkor gondolkodni fog. Ha nem, akkor hisztizni. Ha gondolkodik, akkor meg tudja majd mondani mit szeretne. Így vagy úgy, sokkal többet fogtok tudni kettőtök kapcsolatáról. Ez a fontos.
2014. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
77%
Még jó hogy megcsalás :S:S de nem értem, hogy lehet egy olyan emberrel lenni aki nem törődik veled . Én már rég elhagytam volna.
2014. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnállak és megértelek, de ettől függetlenül ez egy erkölcstelen tett volt az én szememben. Először kellett volna szakítani, aztán kefélni. Mert attól, hogy nem érzed magad a párod párjának, attól függetlenül egy kapcsolatban vagytok, ami nem nyitott, és nem beszéltétek meg, hogy vége.
2014. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

27-es, félreérted. Itt nem azért akar válni a kérdező, mert bűntudata van, hanem azért mert már egy éve alig van szex.

Ebben az esetben meg mire várjon még?

2014. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!