Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert torvenyes beleronditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert torvenyes beleronditani harmadikkent egy hazassagba?

Figyelt kérdés

Es miert nincsen torvenyes kovetkezmenye? Jon valaki aki pl. bekostolja a felesegemet, ezzel egyutt a fel vagyonomat! En meg meg sem vedhetem a magam es a gyerekeim vagyonat es pofan sem vaghatom. Aztan amikor a feleseg esze megjon es pl visszatancol, akkor a csavo meg buntetlenul mehet mashova is piszkitani?


Miert nincsen semmilyen TORVENYES, ALANYI JOGON mindenkinek jaro kovetkezmenye annak, ha valaki belerondit egy hazassagba? Miert nincs ilyenkor egy banatpenz? Mert az egesz esemeny elvett vagy 1-2 evet az eletembol. Persze senki mas nem serult, csak en. A felesegmenek semmi baja a lelkiismereten kivul. A sracrol ne is beszeljunk.


Miert en szivok szorgos hangyakent?



2014. jan. 14. 13:36
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

miert jarna neki fel vagyonom?

tegyuk fel nekem van 1 szep nagy hazam, ami ki van fizetve. elveszek 1 lanyt aki mondjuk, szuleinel elt, albizott. elvaltok, megmutatod, h ez a tied, akkor semmi koze hozza, ha kozosen vettetek, akkor se a te vagyonod viszi el, mert akkor mar kozos vagyon...

2014. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező. Miért a pasasra vagy pipa, és a feleséged meg ártatlan nyuszi ebben a történetben? Őrá nem is vagy pipa?
2014. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Nem nagysagra nem ellenfel. Emberkent nem ellenfel. Erdekes modon akkor talalta meg a paromat, amikor arrol panaszkodtam ISMEROSOKNEK, hogy maganyosnak erzem a felesegemet es nem tudom, hogy hogyan segitsek neki. Erted? Velem iszogat, elvileg ISMEROS es ra 5 napra meg raugrik a felesegemre. Milyen ember az ilyen???


(Meg aztan nem vagyok nagy. 75 kg boxolo. A kolok meg 190 cm es 120 kilo. Ugyhogy korantsem biztos, hogy le tudom utni. Sot! Inkabb o fog leutni. De nem baj, van eleg baratom, majd elvisznek az ugyeletre...)

2014. jan. 14. 14:26
 24/57 anonim ***** válasza:
69%
De a feleséged sem kérette magát sokáig. Őróla miért nem szólsz semmit? Nem haragszol rá kicsit sem? Ő befeküdt volna a 120kg-s alá simán. Ez téged nem rémít meg? Majd jusson eszedbe, mikor éppen te fürészeled éppen.
2014. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, abban "hibáztál", hogy ismerősöknek beszéltél a házassági problémáidról, egy megbízható barátnak kellett volna akkor elmondani, ami még ennél is jobb lett volna, ha a feleségeddel beszéled meg. Ha ezzel is próbálkoztál akkor bocs.

Megegyezhetünk abban, hogy az ismerősöd kellően hátba támadott, viszont ettől továbbra is a feleséged volt az aki eltévelyedett. Valószínű, ha nem jött volna az ismerősöd,akkor jött volna valaki más, mert az asszonynak valami nem kerek a házasságban. Úgyhogy továbbra is az első számú felelős a feleséged, bár nekem kissé úgy tűnik,mintha (lehet hogy nem tudatosan) védeni akarnád, vagy feloldozást adni neki.

Máskor viszont jobban válogasd meg hogy kiben bízol meg és kinek mit mondasz. Az otthoni szennyest amúgy se illik akárkinek kiteregetni.

2014. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Mert hogy bizonyítod? Te azt mondod, hogy megcsalt a feleséged, ő meg azt mondja, hogy nem igaz, te csaltad meg őt. Ilyenkor mi van? Kinek jár a "bánatpénz"? A srácot meg gondolom nem fogja mutogatni a feleséged a bíróságon... Esetleg tartson fenn a magyar állam az NSA-hez hasonló szervezetet és nyomozzák le minden esetben, hogy ki csalt meg kit? :D
2014. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Cseppet sem vedem a felesegemet. Es ra vagyok a leginkabb duhos! A csaladomat vedem, aminek a felesegem is a tagja. Majd ha az egesz jatek mar nem 4 hanem 2 szereplos lesz, mert a gyerekek kirepulnek. Akkor le lehet jatszani a felesegemmel is. Majd meglatjuk, akkor mennyire fog tisztelni.


Addig meg kenytelen vagyok turni, mert rohadtul semmi kartya nincs a kezemben, hogy a gyerekek esetleges valas utan ne hozza keruljenek. Itt szinten baromi jo a PTK.

2014. jan. 14. 15:50
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te már most egy megkeseredett ember képét mutatod, mi lesz veled később, mikorra már a gyerekek kirepültek... viszont azok a gyerekek nem hülyék, addig tudni fogják, hogy valami nincs rendben a házasságotokban, mert a szülők szeretik azt hinni, hogy akár 20 évig is képesek eljátszani otthon a jó kis családosdit, és hiába nem lesz tányérdobálás, érezni fogják, hogy nincs meg az a bensőséges intimitás a szülők között ami biztonságot nyújthatna számukra is.

De persze játszmázgass majd csak, és ha addigra már egy végtelenül megkeseredett és boldogtalan ember leszel, arról már tényleg nem a feleséged tehet majd, hanem te saját magad.

Mert úgy látom most se az jár a fejedben, hogy mivel lehetne újra jóvá tenni a házasságotokat, hol siklott ki a dolog és mit lehetne tenni, hanem hogy x év múlva hogy fogsz bosszút állni rajta. Csak az lesz ciki, ha addigra az asszony elválik tőled és odalesz a nagy bosszú hadjárat.

2014. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Egyébként nehezen lehetne bizonyítani, hogy a harmadik fél tudott arról, hogy házasságba rondít bele. És aki tudja is, az is azt mondaná, hogy nem tudta.
2014. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Egy megcsalás szerintem is 3 emberes dolog. De mondjuk minimum kettő. Adott egy mintaélet, mintaboldogság, Józsi imádja az asszonyt, asszony meg egyszer csak félrekefél. Mire Józsi: Unalmában problémákat kreál. Mi is itt a probléma, Az, hogy van probléma, csak Józsit nem érdekli, nem érti, nem ért vele egyett. Attól az asszony fejéban még van probléma, amin nem segít, hogy Józsi azt mondja, kussoljál, nincs itt probléma, csak hülye vagy, jó dolgodban nem tudsz mit kitalálni. Asszonyka tehát enged annak, aki szép szavakkal kecsegteti. Ki a hibás? MINDENKI. Asszonyka, mert nem borított rendesen bilit, csak néha hisztizett egy kicsit, Józsi, aki nem is akart foglalkozni a szerinte vélt problémával, és a gaz csábító aki élt az alkalommal. Gerinctelen dolog megcsalni a párunkat? IGEN. Gerinctelen dolog lefeküdni egy házas egyénnel? IGEN. Gerinctelen dolog egy házasságban leszarni a másik fejét nagy ívben, mert szerintünk szimplán problémákat kreál, és meg sem próbálni megoldani azt a bizonyos 'vélt' problémát? IGEN.


Kedves kérdező, ez egy általános példa volt, még több ilyet fel lehetne sorolni, de mindig ugyanaz lesz a vége, mindenki hibás, max nem ugyanolyan mértékben. Mondjuk szerintem inkább pasikra jellemző, hogy gond nélkül is félrelépjenek csak a szex kedvéért, és időnként maguk is állítják, nincs semmi gond az asszonnyal- ismerek ilyet- de azért ez ritka kivétel, maradjunk annyiban, általában mindenki hibás.


Nos tehát, akkor mit is kezdjen ezzel a jog?


Bíró úr elvette a nejem!

De ő elhanyagolta a nejét!

Sosem hallgatott meg!

Kuss pi.a, ne hisztizz!


Na szóval éééérted?

2014. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!