Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiknek nem született gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem született gyermekük, hogy alakult a házasság? Együtt maradtatok, vagy elváltatok?

Figyelt kérdés

Mindkét eset érdekel, olyan is ahol megbeszélték, hogy nem akarnak gyereket,


Illetve az az eset is amikor valamelyik fél miatt nem lehetett gyermek.


Továbbá érdekelne hány éves házasságról van szó.


2014. jan. 15. 12:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

,,ahol a csaj jól titkolta,,Na ez a mondat a csalad nagy iq mutat. meg egy orvos sem tudja soha 100% megmondani hogy valaki meddo de persze a rokonok azok tudjak....a holgy jobban jart hogy elment abbol az okos csaladbol.


A hazassag celja es ertelme nem a gyerek hanem egymas szeretete hiszen a gyerekek kirepulnek ott marad a hazaspar egymasnak.


A noi meddoseg sok esetben elozo fertozes kovetkezmenye vagy PCO szindroma ami sok esetben nem ismernek fel a holgyek.

A fentebb valaszolo nonek uzenem erdemes kivizsgaltatni az okot meddosegi kezeles nelkul is.A vizsgalatok utan lehet majd donteni sok sok kis segitseg van a lombik elott is

2014. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
10-esnek igaza, van...azt pedig nem csak a gyerek miatt lenen jó beállítani ha ennyi a baj(egyéb hormonproblémával is ez a helyzet
2014. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy baráti házaspárt, a nő 19, a férfi 23 volt, mikor összeházasodtak. Eleinte nem is próbálkoztak gyerekkel, mert voltak fontosabb dolgaik az életben, amikor már akartak, kiderült, hogy a nőnek nem lehet. Egy darabig le is mondtak róla, aztán évek múlva elindítottak egy örökbefogadási procedúrát, amin hihetetlen módon meghurcolták őket, úgy kezelték őket, mint a bűnözőket, hetente jártak pszichológushoz, úgy, hogy tudták, még nagyon sokadik helyen vannak a listán, és évek múlva kaphatnak gyereket. Végül 6 év után kaptak egy 2 éves gyereket, újszülöttre esélyük sem volt. Már 20 éves házasok, és boldogok, mostmár családként.
2014. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

hormonprobléma az ok, ami nálam áll fenn. Kezelve van gyógyszerekkel, de így sem sikerül a baba. De pl 30 éves koromig nem is nagy gond ha nem jön. 30 után már jó lenne...


A férjem megkérdezte a háziorvosát hogy az ő vizsgálatai hogy zajlanának, de a doki azt mondta hogy 2 évnél hamarabb nem érdemes elmennie mert kiröhögik és elküldik. Mondván 1-2 év alatt ha nem sikerül a gyerek, az nem probléma...


Tehát egyenlőre azt még nem tudjuk van e gond vele is, vagy csak velem.

2014. jan. 15. 14:30
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Vizont, ha azt mondja 2 éve prőbálkoztok senki nem fogja megkérdőjelezni... Amugy ha nincs gond is megvizsgálják... Egy spermavizsgalat nem nagy ügy...
2014. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi igaz még csak 4 éve vagyunk együtt, de én már 40 vagyok, a párom meg 48. Neki már van egy lánya én meg nem szeretnék gyereket. Megbeszéltük az elején, azt mondta, hogy ő sem vágyik már rá, de miattam bevállalta volna. Szóval már nem lesz és ez így jó ahogy van.

Szerintem kérdező, a lombiktól sem kellene annyira elzárkoznotok!!!

2014. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

ahm,ez nehéz kérdés...

én is azt tanácsolom,hogy ha mindketten nagyon szeretnétek,akkor próbáljatok meg mindent,és amúgy én is ismerek olyat,akinél 2 év kellett ,hogy jöjjön a gyerek...az orvosokkal ne foglalkozzatok,hogy mit mondanak,mármint találjatok egy olyat,aki tényleg megérti a problémát,és együttérző...és aki igenis segít.

egyik ismerősöm pl természetgyógyászhoz is járt,és aztán esett teherbe...

kívánom,hogy összejöjjön!!!!!

2014. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

KÉrdező, azért egy spermavizsgálat nem akkora durranás, felesleges vele két évet várni!

És ha pl. el van záródva a petevezetéked (ami sima ultrahanggal nem látható), akkor szedheted a világ összes hormonját, akkor sem leszel terhes.

KÉsőbb nagyon meg fogod bánni ám, ha most nem teszel meg mindent a babáért.

(mi 3,5 évig próbálkoztunk, aztán inszemmel fogant a fiunk végül).

2014. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Csak ugye nekünk azért nincs arra pénzünk, hogy nem tudom hány sikertelen lombikot végigcsináljunk.... ha 100%ra sikeres lenne még azt mondanám hogy belevágunk egy menetbe. De úgy, hogy bizonytalan.... nem tudom ezt még.
2014. jan. 15. 16:53
 20/23 anonim ***** válasza:
Ahova mi jarunk ingyenes.
2014. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!