Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelt kérdés
Ha a párotok (férjetek, feleségetek) egy egyéjszakás kalandban megcsalna, vagy ha beleszeretne valakibe, de nem történne semmi köztük?

2014. jan. 15. 12:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Én egyiket sem tudnám elfogadni és szemet hunyni felette.
2014. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem igazan. De szamomra az erzelmi megcsalas sokkal durvabb. Azt szerintem vegkepp nem tudnam elfelejteni.
2014. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Hú hát én nem is tudom, nálam egyiksem fér bele egy kapcsolatba. Ha már más kell neki akkor inkább hagyjon el. Tiszteljük megy egymást azzal, hogy ha már nem megy az együttlét akkor beszéljünk róla, és váljanak akkor külön az útjaink, nekem ez a véleményem. Ha ilyet tesz valószínű már nem úgy érez irántam mint eddig.
2014. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéjszakást talán, de az is sok mindentől függene. A más iránt érzett szerelmet nem tudnám megbocsátani.
2014. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
48%
a nők az előbbit, a férfiak az utóbbit bocsájtják meg könnyebben...
2014. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
64%
Akkor én nőként a kivételhez tartozom, utolsó. A másodikat bocsátanám meg könnyebben, mert az megtörténhet az ember akarata ellenére is, viszont a fizikai megcsalás már nem ilyen. Az egyéjszakás kaland számomra azt jelentené, hogy az, amit irántam érez nem ér annyit, hogy ne lépjen félre mással.
2014. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
29%
Mindkettőt simán meglehet bocsájtani.
2014. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
65%
Mind2 nehéz, azt hiszem, hogy egyiket sem tudnám megbocsájtani. Eleve azért sem mert, ha szerelmes lesz valakibe,akkor az végig kisérheti élete végéig.
2014. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, mert ha valakinek azt mondtam, hogy a felesége leszek, vagyok, akkor uralkodok magamon és nem megyek bele egyéjszakásba, akármilyen vonzó is az az xy, a férjemet is épp elég vonzónak találom, különben nem választottam volna;

bele meg főleg nem szeretnék másba, mert azért mentem a páromhoz, mivel belé szerettem és rajta kívül max felfigyelnék olyanokra, akire azt gondolnám, hogy ha velük is el tudnám képzelni a szerelmet, de jó hogy a férjemet választottam... Ugyanezt várom el a másik részéről is. (Ha nem így lenne, az nem lenne igazi kapcsolat, igazi szerelem, hanem beletörődéses vagy érdekházasság...)


De ha muszáj egyet választani:

Kizárt a második, a nem megbocsájtható.

Az egyéjszakás kalandot még meg lehet érteni/bocsájtani ha nagyon akarjuk. Pl. ha a páromnak rajtam kívül nem nagyon volt más... és jön az életébe valaki, akit nem érdekli, hogy házas, csak nyomul, a párom meg puszta kíváncsiságból kihasználja ezt. Viszont nem szeret belé, és nem is folytatja vele, mert nem állat, aki nem tud uralkodni magán. Ez esetben még esetleg meg lehet bocsájtani, de ahhoz nagyon kell tepernie... :)

2014. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretne másba, az mérhetetlenül fájna, nem hiszem, hogy el bírnám viselni azt, hogy mellettem van még, de mást szeret. Elválnánk valószínűleg, dühös is lennék mindenkire, de szerintem ez nem olyan dolog, amit meg kell/lehet bocsátani, hiszen nem bűnt követne el (amennyiben emberien intézné az ügyet és a szétválást), még ha nekem nagyon rossz is lenne.

A fizikai megcsalásról meg mindig más a véleményem, fogalmam sincs, mit tennék/éreznék ilyen helyzetben.

2014. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!