Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az már megcsalás ha gyógymassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már megcsalás ha gyógymasszázs után jóni masszázst is kapok de nem tórténik aktus a masszőrrel és én nem érek hozzá? Ha ezt betartom akkor még hűséges vagyok a férjemhez?

Figyelt kérdés
Nagy dillemméban vagyok!
2014. jan. 26. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
14%

Nem.


Eleve egy házas nő mit keres egy férfimasszőrnél(akár mit is csinál az a fazon)? Már itt hibázik a dolog.

2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez már súrolja a hűség határát...
2014. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 Passiflora ***** válasza:
89%
Te hogy éreznéd fordított helyetben, ha a Férjed részesülne lingam masszázsban?
2014. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Hát kiakadnék. Csak arra gondolok ha én nem csinalok smmit csak nkem csinaljak akkor talan még belefér. Mert a jóni is csak egy masszazsfajta pl oralt mar nem engednek. Nem történt még joni egybként csak nagyon felizgultam es beszelgettünk erről de nem engedtem meg
2014. jan. 26. 14:40
 5/67 Weke Daka válasza:
98%

Ha a férjed tudta nélkül jársz jóni masszőrhöz, akkor megcsalás, ha ő is tudja, megbeszéltétek, hogy mi ez, és beleegyezett, akkor nem megcsalás.


Ennyire egyszerű.


Ne is áltasd magad azzal, hogyha a férjed nem tudja, hogy te férfiamsszőrökhöz jársz kényeztetés céljából, úgy, hogy ő erről nem tud, és a jónidat masszírozzák, akkor ez nem megcsalás. Ez bizony az!


De te is mondhatod, hogy neked meg szükséged van egy kis kényeztetésre. Akkor ezt beszéld meg a férjeddel! Ha beleegyezik, semmi gond, még az is lehet, hogy ő fogja a jónidat masszírozni :)


Sok sikert!

2014. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy hűséges.


Szerintem alap, ha egy nő, aki igazán szereti a párját/férjét, annak meg sem fordul a fejében, hogy más férfitól jóni masszázsra vágyjon.

Kérdem, ha szereted a férjed, akkor ebbe miért mentél bele? Talán kell neked egy kis izgalom vagy a párod nem elég jó neked szexuális téren és ezért csábulsz el könnyen?

2014. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
95%

"Hát kiakadnék. Csak arra gondolok ha én nem csinalok smmit csak nkem csinaljak akkor talan még belefér. "


Végül is ha a férjed csak fekszik, miközben a masszírozó "kimasszíroz" belőle egyet s mást, akkor az sem megcsalás, ugye?

2014. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
91%

14:32


Már ne is haragudj de hülyeséget beszélsz. Gyógymasszőr vagyok, és van sok férjes nő vendégem. De csak masszázst kapnak. volt hogy a férjét is elhozta. Nincs ebben semmi probléma.


Nem minden masszőr prostituált szexmániás idióta, aki minden nőt meg akar dugni.

2014. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
98%
Ha te kiakadnál ha a férjed kapna hasonlót akkor miről is beszélünk?
2014. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
15%

8

Vannak női masszőrök is. Nem jó keverni a dolgokat, és nem jó kisérteni dolgokat.

2014. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!