Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Párom veszekszik velem a munkahelyem miatt.

Figyelt kérdés

Februártól hétfőtől péntekig tizenegytől este hétig kell dolgoznom. Ami azt jelenti, hogy reggel fél nyolckor el kell itthonról induljak és este fél kilencre érek haza.

Párom tiszta ideg, hogy nem lesz főzve meg ilyenek. Nagyon rosszul esik, hogy bánt ezek miatt.

Mit tegyek?


2014. jan. 28. 13:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
98%

Mi van? Ő nem dolgozik és még elvárja, hogy te csinálj meg otthon is mindent? Mi vagy te? Házvezetőnő, rabszolga vagy a társa, szerelme?

Egyébként a nő is ember! Legalábbis nálunk.

2014. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem most már az első válaszolónak van igaza!

A párod fél, hogy ha dolgozol, önálló leszel, új embereket ismersz meg, akár új férfit is, és fellázad a rabszolgája, aztán vége a jó világnak és keresnie kéne egy új balekot, aki kiszolgálja őt és a gyerekeit.

2014. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha nem dolgozik, te pedig igen, éppen itt az ideje, hogy ellássa a főzést, mosást takarítást. Mégis mit képzel? A helyedben semmit nem csinálnék otthon ebben a felállásban csak azt és annyit, amihez kifejezetten kedvem van. A férjed egy disznó zsarnok. Ne hagyd magad!
2014. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
34%

Odafele plusz egy órát kell utazni?

Főzz minden harmadik nap nagyobb adagot, vagy pedig osszátok be, hogy hetente egyszer te főzöl, egyszer ő, hétvégén pedig közösen.

Két intelligens ember meg tudja ezt beszélni.

2014. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Mivel reggel fél nyolckor indul a buszom ezért azzal kell mennem, ha tizenegyre be akarok érni, mivel a következő pont tizenegykor indul.

A párom nem fog főzni.

2014. jan. 28. 14:32
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Csoda, hogy dolgozhatsz meg netezhetsz. Vagy mindjárt rak vissza a ketrecbe?


Az ilyen pedig nem férfi. Nagyra nőtt majom.

Elnézést a majmoktól.

2014. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindent te csinálsz akkor a párod mit csinál egész nap otthon?

És neked ez miért kielégítő, hogy robotolsz a munkában, utána még otthon is házcseléd vagy?

De, ha ez eddig megfelelt, akkor ezután majd nekiállsz 9-kor főzni.

Én biztos azonnal lelépnék, mondjuk nem is kezdtem volna ilyen emberrel.

2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem dolgozik és nem hajlandó főzni, akkor majd eszik zsíros kenyeret.

Te vagy a családfenntartó és ilyen munkarend mellett nem fogod tudni megoldani, hogy este még ellásd a háztartást.

Még ha nyolc órát dolgoznál is, ő meg otthon van, az a normális, hogy akkor is ő vállaljon többet a házimunkából, így meg, hogy egész nap nem vagy otthon, mindenképp neki kell megoldania.


Meg is fogja valahogy, ne félj!


Ne csinálj semmit, hadd morogjon, aztán vagy eszik amit talál otthon, vagy főz valamit.

2014. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázhatnád vele, hogy a beosztásodat nem Te döntöd el, hanem a munkáltatód, úgyhogy ne veled veszekedjen emiatt. Ez van, vagy főz ő, vagy ha nem segít a házimunkában, akkor menjen el dolgozni, hogy Te otthon maradhass, és akkor lesz minden nap főtt étel.

Amúgy ritka nagy p_cs a férjed, de egy ilyen kapcsolathoz akkor is két ember kell. Az én feleségem pl. kifejezetten konfliktuskerülő ember (ő is ember, pedig nő!), de egy ilyen után úgy vágna ki engem, hogy kettőt pislogni se lenne időm.

2014. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Már válaszoltam a kérdésre, de nem tudtam, hiogy a párod nem dolgozik... Nem elég, hogy te dolgozol, főzöl, takarítasz (feltételezem mindezt teljesen a párod segítsége nélkül) ? Ne alázkodj meg ennyire., azért te is kiköthetnél néhány dolgot, mert ez így nem normális.
2014. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!