Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megszerveznéd a "meglepetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerveznéd a "meglepetés bulit" a férjednek vagy sem?

Figyelt kérdés

Idén lesz 30 éves és már előre "kikötötte", hogy szeretné, ha lenne meglepetésbulija. Egyrészt, ez így már nem "meglepetésbuli", másrészt én nem igazán szeretnék ezzel foglalkozni.


Tudom, hogy egy kerek születésnap mennyire fontos az ember életében, de semmi kedvem és energiám még ezzel is foglalkozni.


Anno az esküvőnknél is nekem kellett kézbe vennem a legénybúcsújának a szervezését, mert a két legjobb barátja hol nem ért rá telefonálgatni, e-mailezni a többi cimborának, hol más kifogást találtak.

Végül rám hárult az egész feladat, hogy mindenkit felkeressek, megbeszéljem velük, hogy mikor találkozzanak (a lakásunkra jöttek a férjemért).

A végén már lassan odáig jutott a dolog, hogy a feladatokat is szinte én találtam ki.

Nagyon dühös voltam akkor, mert ezt nem épp a menyasszonynak kellene megszerveznie/megoldania, de tudtam, hogy csalódott lenne, ha nem ünnepelhetné meg az utolsó "szabad" estéjét.


Nyilván egy legénybúcsú és egy születésnap nem ugyan az, de egy porcikám sem kívánja megint a hetekig - hónapokig tartó szervezést, mire mindenkit összeszedek és mindent letisztázom. Főleg nem egy újszülött és egy 2,5 éves gyerek mellett.


Te mit csinálnál a helyembe? Tudom, hogy számít rá..


2014. jan. 30. 13:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
63%
Azért gondolom egy hónappal a császár után nem ezekkel akar foglalkozni, hanem babázni. A férje egy bunkó, meg egy lusta magatehetetlen. Legénybúcsút szervezni neki? Ekkora béna? :D
2014. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
79%

Na most akkor én mit tennék a helyedben:

leültetném a férjemet, és MINDENT elmondanék neki kedvesen, amit ide is leírtál. Ha ő ezek után megsértődik, ahelyett, hogy együtt kitalálnátok valamit, akkor nyugtáznám a helyedben, hogy férj helyett gyereket kaptam az ő személyében is.

2014. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
64%

Húha. Hát nem egy lehetetlen dolog, mégha szempontodból éppen nem is egyszerű.


Kívülállóként úgy látom, hogy meg lehet oldani, csak mindkettőtök részéről kéne némi kompromisszum. :-)

Nehogy már ezen összevesszetek a végén!


Te a hátad közepére sem kívánod az egészet, a szervezést sem, a bulit sem, a barátait sem. De legalább nem hisztizel, nem vagy féltékeny, tök jó, már fél siker! :)

No de mégis a párodnak annyira tetszett az előző szervezésed, és annyira vágyik rá... Hát legyen már meg az öröme. Csak!

Neki meg kellene értenie, hogy nem tudod 100%-ban magadra vállalni, másrészt legalább legyen neki annyi, hogy szimplán buli legyen, és ne "meglepetés" buli.


Neked mindenképp kellene találnod 1 olyan megbízható embert a barátai közül, aki segít neked! Ha pedig ilyent nem találsz, akkor segítsen a párod, és ilyen családi helyzetben mondjon le a "meglepetésről", szervezze ő a saját buliját. Majd kap meglepetésül ajándékokat, meg tőled meglepetés sütit!!! Hm?


Ha szerzel segítő havert, akkor egyben az lenne a legjobb, ha bevállalná a helyszínt is... Ha már van helyszín, úgy könnyebb minden...

Nem 5 éves már a párod sem, tehetne engedményeket...

2014. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
40%

Hat nekem nagyon ugy tunik, azt a latszatot akarja fenntartani a baratai elott, hogy az edes kis felesege meglepetesbulit szervez neki.

Ha te szervezed, ugye neked kell fizetni a bulit, mikozben te ott sem vagy. Hulyenek nez teged?

Egy 30 eves csalados embernek a gyerekeivel es a felesegevel kellene tolteni a szuletesnapjat. Szoval, en egy csaladi szulinapot szerveznek szendviccsel es tortaval, ahol csak ti negyen vagytok. Igazi meglepetest ezzel okozhatsz neki.

2014. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs a családban valaki, aki tudna neked segíteni a szervezésben? Például a te vagy a párod testvére, egyéb rokon? Mert azért egy születésnap nem csak a barátokról szól, hiszen az családi ünnep is. és abból indulok ki, hogy mint a párod hozzátartozója, nem te vagy az egyedüli, akinek fontos ez a szülinap. A többi családtag?

2014. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
72%

Hát lehet,hogy nem leszek a válaszommal népszerű, de én egy 6 hetes gyerek mellett megszerveztem!

Nyilván már szülés előtt készültem rá. Írtam a FB-on mindenkinek,és összeszámoltam a visszajelzésekből, hogy kb. hányan lesznek! Szülés előtt elmentem, lefoglaltam a helyet. Akkor kb. egy óra alatt megbeszéltük az éttermessel,hogy mi merre, milyen kaja, pia nyilván utána derül ki, stb.

A helyszínre anyósom vitte vmi dumával, amit be is vett. Anyu kb. előtte 15 perccel eljött hozzánk, átvette a babát, így a köszöntésen jelen voltam. Maradtam még kb. fél órát, megpusziltam és jöttem haza a gyerekhez. Egy 6 hetes gyerek mellől már bevásárolni is elmegy az ember, ami van,hogy egy óra. Na kb. nekem is ennyi volt. Ő örült, kimulatta magát, hajnalban meg hozott egy sültes tálat! :)

2014. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Rendezvényszerzőre nem gondoltál? Elmondod,hogy mik az elképzelések,mennyi rá a keret,beleszámítva a szakember bérét és leadod a meghívottak elérhetőségét.Ő pedig e-mailben,telefonon tájékoztat,hogy hogy áll a dolog,milyen kérdések merültek fel.Nem kell nagy költségvetésűnek lenni,ezt kevés összegből is ki lehet hozni,csak a neten kell megnézned,hogy a ti városotokban kik foglalkoznak ilyesmivel.Leveszi a terhet a válladról.
2014. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem miért csak a férj érdekeit kell nézni? Ő akar egy meglepetés bulit, ami így nem is meglepetés a barátaival, akik nem is a barátai, mert ha azok lennének, akkor tudnák, hogy a neje mindjárt szül és erre nem biztos hogy lesz ereje, energiája. De nem, a nagy barátok sehol, max az ingyen pia miatt jönnének el, ezek nem a barátai.

Férjed meg önző, hogy csak "én én én, én akajom a bulimat. én én én", mint egy óvodás. Szervezhetne egy bulit és kész, de nem, ennyivel sem segít neked.

A férj miért nincs tekintettel a feleségre? Az ő gyereke is születik, de neki csak a cseszett kis bulija kell az állítólagos barátokkal.


És nem, nem vagyok ősanya, hogy a gyerek-gyerek-gyerek, de a férjnek ezt tiszteletben kéne tartani, és felnőni és megszervezni egy bulit, amiről már úgyis tud.

2014. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!