Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megszerveznéd a "meglepetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerveznéd a "meglepetés bulit" a férjednek vagy sem?

Figyelt kérdés

Idén lesz 30 éves és már előre "kikötötte", hogy szeretné, ha lenne meglepetésbulija. Egyrészt, ez így már nem "meglepetésbuli", másrészt én nem igazán szeretnék ezzel foglalkozni.


Tudom, hogy egy kerek születésnap mennyire fontos az ember életében, de semmi kedvem és energiám még ezzel is foglalkozni.


Anno az esküvőnknél is nekem kellett kézbe vennem a legénybúcsújának a szervezését, mert a két legjobb barátja hol nem ért rá telefonálgatni, e-mailezni a többi cimborának, hol más kifogást találtak.

Végül rám hárult az egész feladat, hogy mindenkit felkeressek, megbeszéljem velük, hogy mikor találkozzanak (a lakásunkra jöttek a férjemért).

A végén már lassan odáig jutott a dolog, hogy a feladatokat is szinte én találtam ki.

Nagyon dühös voltam akkor, mert ezt nem épp a menyasszonynak kellene megszerveznie/megoldania, de tudtam, hogy csalódott lenne, ha nem ünnepelhetné meg az utolsó "szabad" estéjét.


Nyilván egy legénybúcsú és egy születésnap nem ugyan az, de egy porcikám sem kívánja megint a hetekig - hónapokig tartó szervezést, mire mindenkit összeszedek és mindent letisztázom. Főleg nem egy újszülött és egy 2,5 éves gyerek mellett.


Te mit csinálnál a helyembe? Tudom, hogy számít rá..


2014. jan. 30. 13:49
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

A barátai(nk) olyanok, hogy szólsz nekik, hogy: Skacok, megyünk valahová?! Válasz: naná.

Ez aznap este a buli előtt 1 órával működik.


Előtte x ideje kérded meg: válaszok: Meglátjuk!, Lehet róla szó! Simán!


Nálunk tuti nem lesz buli, tehát a házibuli kilőve.


Kérdeztem tőle, hogy miért nem szól körbe majd a baráta(ink) körébe, hogy x napon menjenek sörözni, stb a sz.napján?!

Erre a válasz: Azért, mert a l.búcsút is jól megszervezted és ezt is megcsinálhatnád.


Csak hogy a l.búcsú szervezését a hátam közepére nem kívántam, főleg, hogy nem az én feladatom lett volna.

Ez meg csak egy születésnap (már bocsánat), nem tudom, hogy mit vár tőle(m)?!

Lufi eregetést? Arcsminkelést bohócokkal?!


Bocsi, de így utolsó napos terhesen kicsit tele a tököm mindennel .. :/

Elég passzív vagyok jelenleg.

2014. jan. 30. 14:08
 12/38 anonim ***** válasza:
82%

szerintem teljesen felesleg úgy meglepetésbulit csinálni,hogy az ünnepelt "kéri" azaz tud róla..!

Ha ennyire szeretne valami buli félét-akkor meg mondd neki hogy ketten szervezzétek meg,és akkor azok lesznek ott akiket ő akar,és olyan is lesz amilyet ő szeretne..

2014. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Azért egy anyák napját ne keverjük már bele a születésnapi buliba..


Én sem kérem, hogy meglepi bulit csináljon nekem anyák napjára.


Szóval a kettő kicsit sincs összefüggésben, már bocsi.

2014. jan. 30. 14:09
 14/38 anonim ***** válasza:
38%
ha nem akarsz otthoni összejövetlt.akkor beülhetnétek valami bárba vagy étterembe a barátokkal és ennyi. ha ezt nem érti meg akkor szervezze meg ő..
2014. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell ezt ennyire túllihegni?

Elküldesz egy emailt mindenkinek, vagy csinálsz egy eseményt facebookon, amit csak a meghívottak látnak, és kész.

Helyet bérelni, stb? Nem vagy egy kicsit körülményes? Miért nem lehet nálatok? Más is szervezett már bulit két kicsi gyerek mellett.

Meg mi az, hogy úgy kell szervezned, hogy te ne legyél ott a bulin?

Úgy hangzik ez az egész, mintha a férjed, illetve az ő kívánsága csak teher lenne a válladon. Meg is érteném, ha 50-60 éves lennél, de így nem tudlak sajnálni, ne haragudj.

2014. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
71%
Egyrészt szerintem hatalmas ballépés volt megszervezned a legénybúcsúját, másrészt a szülinapja viszont igenis azoknak a dolga akiknek a legfontosabb az életében.
2014. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
85%

Én már meguntam ezt a kérdést, mert tipikusan felteszi a kérdést, de semmi se jó, mindent megmagyaráz.

Kérdező: csináld úgy ahogy akarod szerintem... leginkább.

2014. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
59%

én sem értem az anyaknapját miért keverték ide..! az teljesen más kategória.

Én megértelek hogy semmi kedved úgy neki állni,hogy semmi segítséget nem kapsz tőle. pláne így terhessen-amikor az ember ingerlékenyebb. próbáld megbeszélni vele

2014. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
82%

"Bocsi, de így utolsó napos terhesen kicsit tele a tököm mindennel .. :/

Elég passzív vagyok jelenleg."


Most tényleg a férjed ennyire bunkó, hogy szervezz neki bulit úgy, hogy utolsó idős terhes vagy???

Lótúrót a fenekébe, nem bulit!

2014. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
28%

KAMU a kérdés.

Mert az elején újszülöttje van, aztán meg azt írja utolsó idős terhes.


Nem szégyelled magad mindenki segíteni próbál neked, te meg össze vissza hazudozol?

2014. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!