Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vigasztalhatnám meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigasztalhatnám meg páromat miután kinevettem?

Figyelt kérdés

Férjem és köztem 12 év korkülönbség van. Tegnap voltunk egy hivatalban és ott megkérdezte valaki tőle, hogy hány éves és hány év van köztünk. Párom meg mondja, hogy o 32 éves és 10 év van köztünk. Akkor ott nem akartam lejáratni, viszont itthon viccesen mondtam neki, hogy ennyire ne szégyellje a korát. Nem értette mire gondolok. Kérdezem tőle, hogy hány éves? Erre válaszolja, hogy 32 múlt. Mondom neki, hogy már 33, sőt 34 is elmúlt. Ekkor azt mondta, hogy én rosszul tudom. Mondom számolj már utána. Elkezdte számolni a születési dátumából. Aztán még egyszer és még egyszer. Miután háromszor is 34 jött ki én már nem bírtam magamba fojtani és kinevettem. Nem gondoltam, hogy neki ez ennyire fájdalmas dolog. Azóta állandóan a haját maratja ősz hajszálak után kutatva, plusz egész nap ezt hallom: "a kezem kezd olyan lenni mint egy öregemberé", "az ujjaim kezdenek bebarnulni", meg hasonló apróságokat. Én meg nem tudom mit mondhatnék neki, mikor látom, hogy ennyire zavarja.

Egyébként sosem zavart a kora és ezt mondtam is neki, meg próbáltam volna, hogy ne érezze rosszul magát, de nem sikerül.



2014. jan. 30. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Őőő..már a fejében is vannak gondok ahogy látom.
2014. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
47%
Én is kiröhögtem volna! Ne foglalkozz a témával, csak azt akarja, hogy mondogasd folyamatosan, hogy ő nem öreg meg szép is meg minden...
2014. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

ebben csak az a ciki, hogy mások előtt tetted nevetségessé :(

Az viszont nem normális, hogy gőze nincs, hány éves egyébként.

2014. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki nem tudja, hogy hány éves, akkor ott nagyon komoly gondok vannak!!!!!
2014. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Uhh, ennyi degenerált hozzászólót , a kérdésre semmi válasz csak lökik a baromságot. Na de hogy bele tudjatok kötni én se válaszolok.....
2014. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A családjával nem ünneplik egymás születésnapját. Egy hónapja volt a születésnapja (a 34.) akkor rendeltem neki tortát. Hazajött, meglátta és megkérdezte, hogy mit ünneplünk? Így lehetséges, hogy az elmúlt 2 évben nem nagyon köszöntötték fel és még mindig a 32 volt a fejében.

Én inkább aranyosnak találtam. Viszont azóta úgy csinál mintha bármikor meghalhatna végelgyengülésben.

2014. jan. 30. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A férjed nem normális. Hogy lehet egy férfi ilyen mimóza?
2014. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ötödik, nem hiszem hogy baromság..Én a kérdező és az érintett helyében is azért aggódnék FIATAL létemre, hogy nem tudom hány éves vagyok, nem a barnuló kezemért. Egy 34 éves férfi egyáltalán nem idős, szerintem szuper kor.Bocsánat ha tényleg bunkónak tűnik amit írtam, de ez egyáltalán nem normális.
2014. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk is pont ugyanennyi a különbség, de tök jól vagyunk már 16 éves korom óta nyúzzuk egymást :D Ezt a témát viccesen kell felfogni, én pl büszke vagyok rá, h egy ennyire férfias érett férjem van :)

Én is pont tegnap szórakoztam vele (mert amúgy egy nagyon jó kiállású pasi, 120 kg gyönyörű baba pofi stb) hogy kiiiinek kellene ő a 34 évével, de ilyenkor egyszerűen ő is leolt, h én inkább menjek autókázni a kisfiunkkal, az való nekem, meg h miért nem maradtam az oviba én is egy kicsit játszani stb.. Megy a szivatás, de nagy a szerelem is az öregemberemmel :D <3

2014. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kovpet ***** válasza:
86%

"Ha valaki nem tudja, hogy hány éves, akkor ott nagyon komoly gondok vannak!!!!!"


Ezt pont felesleges megtanulni... évente változik :)

2014. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!