Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nős férfival szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfival szerelem?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom, ne kezdj nős férfival, mert csak a szexre kellesz neki, csak duma, hogy rossz otthon a kapcsolat a feleséggel, csak kábít a dumával, hogy megkapjon. De mi van fordított esetben, ha a feleséggel bevallottan jó a kapcsolata, soha egy rossz szót nem mond rá, már összejössz vele, és mindig jön,segít, érzem, hogy törődik velem, de szex még nem volt, nem sietteti, tehát nem csak arra kellek.Érzelmileg nagyon kötődünk egymáshoz, ja és nincs apa-lány komplexus, egyidősek vagyunk, 40 felett...
2014. febr. 1. 07:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább ugy mondanám, hogy azért ne kezdj nős férfival, mert az a legutolso, undorító, jellemtelen dolog. Bele rondítani egy család életébe aljas dolog, én az ilyen nőket nagyon megvetem, azt kivánom nekik, hogy ugyanazt kapják visza az élettöl amit adtak másnak.

Lehet lepontozni!

2014. febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%

"a feleséggel bevallottan jó a kapcsolata"


Ezen elgondolkodnék, kedves kérdező.

Amellett, hogy az elsővel egyetértek, ez is baromi érdekes.

2014. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%

Ha jó a kapcsolata a feleséggel, akkor mit akar egy másik nőtől?

Soha nem kezdenék nős férfival, mert nem akarnák szétdúlni egy házasságot. Először váljon el, ha tisztességes férfi, azután keressen másik nőt.

2014. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
98%

Ha otthon jó a kapcsolata, akkor felmerül a kérdés, hogy miért akar téged? Van egy éveken át jól működő, hosszú időn keresztül elmélyedő érzelmi kötődése a feleségéhez, akkor kicsinek látom az esélyt, hogy egy rövidebb fellángolásért otthagyja a családját.


#1 egy picit sarkos, nem csak a nőn múlik egy kapcsolat szétesése, sőt inkább a kapcsolatban lévő férfi a felelős.


Egyébként van példa jól és rosszul végződött kapcsolatokra, ez teljesen lutri: lehet hogy boldogok lesztek, lehet hogy sokkal rosszabb lesz minden, ha összejöttök.

2014. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
16%
Azert azzal is vitatkoznek, hogy mennyire rendes az a ferfi aki elvalik a felesegetol.
2014. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Kedves második...igen, én is ezen gondolkodom...

Hogy akkor most mi is van, mit akar? Egyelőre ő sem érti mi történik, én meg még annyira sem...

2014. febr. 1. 07:28
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

Ha asszonypajtással jó a kapcsolata, akkor vagy az van, hogy a barátját, szerelmét, társát így képes képenhazudni és megcsalni, ami kedves dolog, ráadásul kellemes betekintés a jövőtökbe, vagy pedig neked hazudik, és rossz a kapcsolatuk, csak a jó arcát mutatja neked valamiért, lehet, hogy csak átmenetileg.

Fogalmam sincs melyik, nem ismerem, de valami nagyon nem kóser itt.

Fuss.

2014. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy futnom kéne.. :)
2014. febr. 1. 07:34
 9/49 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell, szerintem ez tanács volt. Méghozzá megfontolandó. A pasi hazudik valakinek, és akkor máris nem annyira rózsaszín a kép.
2014. febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
97%
Lehet h szerelmesedik,újra vágyik,lehet hogy a ti kapcsolatotokban több a (Kezdeti) izgalom mint a meglévőben.Egy dologra azonban felhívnám a figyelmed,ha elválnának és veled lenne bevallottan jó kapcsolatban,mi a garancia hogy veled nem teszi meg új izgalomért? Nem kell h a szex hajtsa most de ha a jót is eldobja?
2014. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!