Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem idősebb férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem idősebb férfival? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
30-as nő és 60-as férfi... Mindketten szabad állapotúak vagyunk. Őrülten vonz...
2013. júl. 16. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha pelenkázni kell nem fog vonzani. Kevés embernek jön egy ilyen kapcsolat be.
2013. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak saját TAPASZTALATOT kérek, nem véleményt.
2013. júl. 16. 11:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez tapasztalat, több ilyen párt láttam-látok. Van ahol 60 sincs a férfi, de már kezd rossz formában lenni. 1-2 évre jó lehet, de erre életet alapozni?
2013. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehetne belőle, egy vad nyár talán... ;)
2013. júl. 22. 20:05
 5/14 anonim válasza:
én 13 vagyok,akibe szerelmes vagyok az 24..elmondtam neki hogy nagyon szeretem es tök normálisan fogta fel..nem jött zavarba. rá 1 hétre edzés végén beszélgettünk 2-esben, és megcsókolt, nagyon zavarban voltam..másnap találkoztunk és bocsánatit kért, azt mondta hirtelen jott az egész. azóta is jó a kapcsolatunk, és néha-néha,amikor talizunk,elcsattan 1 csók. nemtudom hogy ő szeret-e engem,de abban biztos vagyok,hogy NEM PEDOFIL!!! :D nemtudom hogy segitettem-e :)
2013. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Neked azonban még vigyáznod kell magadra, mert gyerek vagy. Igazából neki kellene vigyáznia Rád, mert ő a felnőtt... De ő nem teszi, úgyhogy vigyázz, ne ragadjanak el az érzések és az érzékek idejekorán...
2013. júl. 22. 20:24
 7/14 anonim válasza:
igen,tudom,vigyázok is de Ő maga mondta hogy nem fog semmi "ártalmasat" tenni, vigyáz rám :) és én megbízok benne,mert nagyon rendes,normális,aranyos srác:D
2013. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel más véleménye? Menj és szexelj vele, aztán majd meglátod hogyan tovább.
2013. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó, igazad is van... :) Csak kicsit megszeppentem a helyzettől... Jó lenne hallani más tapasztalatát...
2013. júl. 22. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Úgyis csak a sablonrizsát fogják nyomni. Lesz saját tapasztalatod, és okosabb leszel. A saját életeddel meg azt csinálsz amit akarsz, de a saját döntésed legyen, ne a másé.
2013. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!