Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak én borulok ki rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én borulok ki rajta, ha megváltoznak a tervek? Ha például a férjem megígéri, hogy együtt töltünk egy napot, de aztán inkább a haverjaival megy el? Nálatok is van ilyen? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Egész héten alig látom a munka miatt. Éjjel, amikor hazajön csak pár szót váltunk és alszunk. Egész héten a szombatot várom, amit mindig nekem ígér, de aztán mindig beesik egy barát külföldről, segítséget kér valaki költözésben, stb., meccsnézést hoznak össze, stb. Vagy mondjuk megvan beszélve, hogy vásárolni megyünk, sétálunk egyet, de ő inkább alszik, stb...
2014. febr. 8. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer történ hasonló nálunk, még az összeköltözésünk elején, elmentem a szüleimhez, megbeszéltük, hogy együtt megyünk haza, ő láthatólag örült neki, várta őket. Aztán mikor már a szüleim ott álltak a nekünk ajándékba szánt cuccokkal felszerelkezve indulásra készen velem együtt, felhívott, hogy bocs, de a barátja elhívta kirándulni, mert ők ilyen spontának, nem tudja, lehet, estére sem ér haza.

Erre én megmondtam neki, hogy jó, akkor én meg itt maradok a szüleimnél, de lehet, még a jövő héten sem megyek haza, majd spontán eldöntöm.

Azóta ilyen nem volt.

2014. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ahogy ő betartja a saját ígéreteit, úgy tartsd be te is a tiédet. :)

ha majd belátta hogy nem buli kib---ni a másikkal, akkor lehet tárgyalni a későbbi tervekről.


nálunk nem nagyon van ilyen, ha megbeszélünk valamit és húzza a száját akkor szépen megbeszélem vele hogy egy kapcsolat kompromisszumokból és konszenzusokból áll, nem az ő pillanatnyi szeszélyeiből.

2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt ilyen. Csak mostanság. Egyre inkább hiányzik neki a szabadság... Persze, nem az, hogy elhagyjon minket (a gyerekekkel) vagy nőzzön - legalábbis ezt mondja-, csak hogy a haverjaival elmászkálhasson... Lehet, hogy un. Mondjuk, nem hiszem, hogy van olyan férj/feleség, aki tud pontosan olyan izgalmas lenni sok-sok év házasság után...
2014. febr. 9. 12:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Igy van senki sem olyan izgalmas hosszu hazzasag alatt mint az elejen, de ezen a normalis kapcsolatban levok felul tudnak emelkedni es megtalani az oromot, boldogsagot a hazaseletukben.

A tanacsom, persze ha komolyan akartok, akarsz valtoztatni.

Mondjuk ma leultok, hogy van egy problema amit meg kell beszelni, mert baj lehet. Elmondod a Te problemadat, reagal ra es szepen megbeszelitek. Legyen az pl.hogy 4 szombat van egy honapban, 2 szombaton mehet haverozni, 2 nap meg a kozos. Lenyeg, hogy legyen kommunikacio, ne sertodes.

2014. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14:14


Már akivel lehet kommunikálni!

2014. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen. Ha valamit megbeszélünk, pl hogy kettesben akarunk lenni akkor nem megy el haverokkal. Ha pont akkor hívják megmondja hogy nem ér rá és kész. Ez az együtt járásunkkor is így volt, és azóta is hogy házasok vagyunk.


Az a baj hogy ha ezt valaki hagyja, akkor persze hogy a párja ki fogja használni egy idő után, mert látni fogja, hogy megússza, ha nem tartja be az ígéreteit...tehát akkor miért kéne bármikor betartani?

2014. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nálunk sem "ússza meg" csak úgy a férjem! De egyszerűen nem tudom, mit tehetnék. Próbáltam "büntetni" érte, de nem volt foganatja. :(
2014. febr. 10. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!