Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonéves házaspárod, mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves házaspárod, mennyire aktív a szexuális életetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 09:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy heti 2-3-szor van ami sokak szemében kevésnek számít, nagyon kielégítő (minimum 3 orgazmusom van/alkalom). Emellett mindkettőnknek ennyi az igénye rá, de nem szeretek ezzel büszkélkedni, mert sajnálkozó pillantásokat kapok, hogy biztos nem működnek a dolgok közöttünk jól, pedig de, csak nekem 3-4 hónap járás után mondta a párom, hogy neki nem olyan nagy a szexuális igény (akkoriban naponta szexeltünk) én meg megkönnyebbültem, mert nekem sem az, csak nem akartam neki rosszat.


Ez így beállt, a heti 2 a biztos (szombat-vasárnap) plusz ha hét közben nem annyira fáradt párom, akkor még egy van. Nekem jó, neki jó, a naponta szexelőknek is jó :)


Viszont a heti 1 nekem a minimum. Ha ennyi nincs, a falat kaparom.

2014. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a heti 2-3 alkalom egyáltalán nem kevés. Van olyan barátnőm akivel egyáltalán nem fekszik le a férje, és nem azért, mert csalja vagy a csaj nem kívánatos. Pasival van probléma. Férjem naponta kétszer igényelné, de most, hogy szoptatok heti 1-2 alkalom van, de inkább 1. Nekem sajnos nagyon lecsökkent a libidóm a szoptatás alatt.
2014. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Stresszesebb időszakban heti 2 kb., de az intenzív és nagyon jó (vágy folyamatosan van, csak ilyenkor nehezebben "állunk neki").

Amúgy 3-4 átlagban, de van, hogy megvan heti 5 is.

4 éve vagyunk együtt, 25 és 30 évesek vagyunk.

2014. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem miért lettem lepontozva? Mert válaszoltama kérdésre?

Nem tudom mi nem tetszik a szexuális életünkön valakinek, nekünk így felel meg.


7.

2014. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért, kedves utolsó, mert az emberek egy része buta, nem tudja elfogadni, hogy valaki másképp csinál valamit, és mert élvezik, hogy arra a fránya piros kézre kattintva a te válaszod rossz, és csak az a jó amit ő válaszolt.


Én már lassan nem foglalkozom vele :)

2014. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

én 26 vagyok, a férjem 33. 6,5 éve vagyunk együtt, 6 éve együtt élünk, másfél éves házasok vagyunk.

Egészségügyi okokból sajnos van, hogy hetekig semmi, de ha minden rendben, akkor az átlag 1-3 hetente.

2014. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Heti 3-4, de van olyan időszak, hogy minden nap, hangulattól is függ, fáradtak is szoktunk lenni.


28L

2014. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Heti 5-8 alkalom szokott lenni. 25 éves a férjem. Én 28 vagyok.
2014. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3, van hogy plussz-minusz 1-2.

Nálunk a párom a nagyobb étvágyú, én simán elvagyok két hétig is, pedig tényleg szeretem :)



Amúgy pont párkapcsolat és szexualitás témakörben írom a disszertációmat és tudjátok meg világszerte az átlag heti 2-3 :D



23-L

2014. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Heti 1-2. Visszasírom, amikor még napi 2-3 volt. :( 30 leszek idén.
2014. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!