Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen irányba változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen irányba változott melletted a párod?

Figyelt kérdés
Egyik nap azt mondta nekem valaki, hogy ne a párom múltjával foglalkozzak, hanem azzal hogy milyen emberré vált mellettem. Ez igencsak elgondolkoztatott, hiszen sajnos úgy érzem, hogy az utóbbi 1-2 évben Ő a rossz irányba változott. (5 éve vagyunk együtt)

2014. febr. 11. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mellettem jó irányban, kikupálva értelmileg-érzelmileg, én mellette rossz irányban.
2014. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Miért változtál rossz irányba és megkérdezhetem milyen tekintetben?
2014. febr. 11. 10:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó irányba változott, türelmesebb lett, nem olyan hirtelen haragú, mint volt, és azt mondta, tőlem "tanulta" meg, hogy milyen az igazi szeretet, szerelem. Én is jó irányba változtam, magabiztosabb és határozottabb lettem, sok mindenben biztatott, amit magamtól nem biztos, hogy meg mertem volna tenni, de ő támogatott és sikereket érhettem el.
2014. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
(2) irtam privát
2014. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jó irányba változtam a párom mellett. Türelmes ember, tud kezelni, ilyen csodálatra méltó ember kevés van a Földön. Viszont mióta babát várok egyszerűen felborultak a hormonjaim :D Ennek ellenére a párom, ugyan az a nyugodt, segítőkész férfi, aki mindig is volt. Nem túlzok, tényleg csodálatra méltó.
2014. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindketten jó irányba változtunk. Ő sokkal türelmesebb lett, (hozzátenném, hogy borzasztó vagyok reggelente, főleg ha bal lábbal kelek :) )talpraesettebb, jobban kiáll magáért, sokkal többet kommunikál. Én is higgadtabb természet lettem, pedig előtte sokszor tudtam kivágni a balhét, ma már inkább a nyugodt megbeszélések híve vagyok, mint a zajos, hangos vitáké. És még sorolhatnám, de ezek az első tulajdonságok amik eszembe jutottak, és pozitívan változtak. :)


23/N

2014. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én rossz irányba, mert rájöttem, hogy egyedül jobban érzem magam mint párkapcsolatban. ő meg semmit nem változott.
2014. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jó irányba változott, van célja az életének, előttem csak tengett lengett, nem volt semmi jövőbeli terve.


Most tanfolyamra jár, tervezünk mindenfélét (pl. pár év külföldi munkát, esküvőt, gyerekeket stb.)


Illetve evési szokásain is változtatott. Nagyon vékony volt mikor megismertem, mert neki a napi kajája 2 csomag pufi és egy popcorn volt, most meg már igényli a főtt kaját, húsokat, és meg is eszik már hálisten' néhány zöldségfélét is :)



Én nem érzek magamon változást, de biztos van. Nem tudom merre változtam. Szerintem jó irányba, mert pl. mostanra visszaépítette nekem párom az önbizalmamat. :)

2014. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz irányba. Azelőtt kedves volt és szerény. Túlságosan sokat dicsértem, biztattam, mostanában nagyon el van szállva magától. Átesett a ló túlsó oldalára... : (
2014. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jo iranyba valtoztunk. O leszokott a fuvezesrol, kiegyensulyozottabb az elete, a szuleim szeretete pedig igazi csaladot teremtett kore. En pedig nyugodtabb es turelmesebb lettem mellette. Az elozo parkapcsolatban egy sarkany voltam.
2014. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!