Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen irányba változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen irányba változott melletted a párod?

Figyelt kérdés
Egyik nap azt mondta nekem valaki, hogy ne a párom múltjával foglalkozzak, hanem azzal hogy milyen emberré vált mellettem. Ez igencsak elgondolkoztatott, hiszen sajnos úgy érzem, hogy az utóbbi 1-2 évben Ő a rossz irányba változott. (5 éve vagyunk együtt)

2014. febr. 11. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
mindketten jo irányba változtunk. megtanult sporolni, lettek céljai..és végre kibujt az anyja szoknyája alol. én türelmesebb, elfogadobb lettem. (30-as pár)
2014. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rossz irányba, türelmetlenebb, stresszesebb, és én sem vagyok már az a türelems,aki voltam.
2014. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó irányba változtunk, mindketten.

Ami közös: rendszeretőbbek lettünk (a kettőnk lustasága elviselhetetlenségig fokozódott együtt, amit már mi sem bírtunk :D), jobban beosztjuk a napi feladatokat, sokkal okosabban vezetjük a háztartást. Egymást motiválva sikerült életmódot váltani, és a tunyaság-egészségtelen étkezés kombóját felváltotta a sport és az egészséges életmód szeretete.

Én korábban fiús, igénytelen(ebb) lány voltam, mellette egyre nőiesebb lettem, magamtól elkezdtem csinosabban öltözködni, még sminkszereket is vásároltam (nekem ez nagy szó).

Ő kövér, önbizalom hiányos, magát rondának tartó emberből vált magabiztosabb férfivé, már nem hallom azt a szájából, hogy "ronda vagyok", és nem tartja hihetetlennek, hogy más nőknek is tetszhet :)

Ő ráadásul munkát váltott a biztatásomra, amiben egyre nagyobb sikereket ér el.

Rossz irányba történő változás egyikünkre sem jellemző, nekem vannak gondjaim, amik nem múltak el mellette sem, de ez másik kérdés.

2014. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk Ő változott többet, de én is sokat tanultam :)



Tini korunk óta vagyunk együtt, tehát azért tényleg változtunk. Ő Barátságosabb lett, kiegyensúlyozottabb, lelkileg rendbe jött :) Én meg önbizalmat kaptam tőle. Mi 6,5 éve vagyunk együtt...


23_l

2014. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!