Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Londonban elunk, mar fel eve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikykeeehh kérdése:

Londonban elunk, mar fel eve, tobbszor is voltunk kint, pl tavaly is de a ferjem tavaly sem akart dolgozni menni, ha el is ment otthagyta 2 het mulva a munkahelyet, igy nem volt penzunk es haza kellett menni. Mit tegyek? Tovabbi lent.

Figyelt kérdés
Most ugyan ez a helyzet!! Iden en jottem ki 1 honappal elobb aztan jott a ferjem is, en allando jelleggel dolgozok, van munkam (babysittelek) eleg jol keresek vele, de a ferjem mar a 4. Munkahelyet hagyta ott, mert allitolag nem birta a fonoket, sem azokat akikkel egyutt dolgozott.. Olvastam itt sokat, hogy ez miatt nem erdemes elhagyni azt akit szeretsz, neha en is igy gondolom, de aztan olyan feszult leszek, mint meg soha.. Kitor belolem, foleg mikor egyhuzamban 12 orakat dolgozok es cak azt latom, hogy o otthon sorozget es laptopozik... Idegesiiit!!! Kisbabat tervezunk, de meg nem jott ossze. Egyebkent joszivu ember mindig vesz nekem pl valami kis aprosagot mikor penze van stb. Haza nem mehetunk egyeb okokbol.... Most egy 8 szobas lakasban lakunm 9en , koztuk az edesanyam is. A masik problemam hogy a ferjem nem tudja elviselni, a batyjamat, allandoan lehordja stb.. Sosem voltak jo viszonyban de most a batyjam is jon ki marcius elejen es itt fog lakni elunk, mit tegyek , hogy jobb legyen? Munka teren is, es, hogy a ferjem ne veszekedjen majd mindig a testveremmel. Nagyon szeetjuk egymat egyebkent a parommal, neha veszekszunk de altalaban mindig a munka miatt van, de amugy meg tisztessegesnek mondhatom, mert ha dolgozik, a keresetet egy fillerig lerakja nekem! A masik, hogy ritkan szokott marihuanat szivni, vagy nem is olyan ritkan valtozo... Hti 2-3 alkalom.. Ez is zavar... Mert minden ilyen esetnel kitor belolem az idegesseg, hogy otthagyom inkabb en is a munkahelyem es meglatjuk mi lesz... Sokszor ugy erzem, hogy csak en teszek ebbe a kapcsolatba, elhagyni nem akarom amint mar mondtam, csak tanacsokat szeretnek! Koszonom.

#marijuana #Nem dolgozik a ferjem
2014. febr. 12. 00:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2014. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát először is, így MÉG ne vállalj vele gyereket. Úgyse csinálna semmit, és nem is tudna eltartani, hiszen láthatóan nem akar dolgozni, menekül a munka elől. Vagy ő lenne a gyerekkel? Másodszor irány a rehab. Olyan NINCS, hogy csak néha szív, és nem függő, ez hazugság. Rá kell lépned keményen, mert így semmi perspektívád nincs. Ezt néz meg: http://www.youtube.com/watch?v=qpybH8Y3Opo
2014. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

NA én sosem értettem, hogy miért vannak olyan buta nők akik eltartják a férfit. A párod lusta, nem akar dolgozni, és sokáig nem csinálhatja, hogy így változtatja a munkahelyét, mert egyre kevesebben fogják értékelni hogy mindenhonnan kilép.

A párod persze, hogy jószívű, végül is eltartod.

Hihetetlen, hogy te ilyen link alaknak akarsz gyereket szülni. Mégis hova? Ahol nyolcadmagaddal élsz?? És ki fog akkor dolgozni? Mert a párod tuti nem.

2014. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Itthon dolgozik, nem lehet hogy a nyelvvel van baja, fél megszólalni vagy bármi?
2014. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Egy munkakerülő, dolgozni nem akaró, feleségén élősködő "férfi" bőven eleget tett azért, hogy otthagyják.

A gyereket ne szülj egy ilyen kapcsolatba.


Most mégis mit milyen tanácsot adjunk, ha otthagyni nem akarod?

Szedd össze magad, hogy életed hátralévő részében napi 12 órákat fogsz dolgozni, hogy őt is eltartasd. Gyereket így mégis hogyan akartok?

2014. febr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kérdező, de ha ezzel az emberrel te közös jövőt, gyereket tervezel, akkor hülye vagy. Nincs rá jobb szó. Munkakerülő, lusta link alak, aki képes elnézni, hogy a neje 12 órákat gályázik, és eltartatja a seggét, mert ő nem jön ki a munkatársakkal. Az ilyentől a lehető leggyorsabban meg kell szabadulni, mert egy gyerekkel végképp nyeregben fogja érezni magát, és gürizhetsz majd te azért, hogy eltartsd a családot.
2014. febr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, egyetértek az előttem szólókkal. MÉG ne vállaljatok közös gyereket, így nem szerencsés.


Amúgy meg lehet, hogy tényleg baja lehet a munkáltatókkal.. én pld. szülés előtt két helyen dolgoztam 7-7 évig mindkét helyen, és gyes közben felszámolták a m.helyemet, és már a 4. helyen vagyok, tiszta idióta főnököket fogtam ki eddig mindig.. :( Igaz, nem mondok fel soha, amig nincs másik...

2014. febr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Azért van elképzelése a pasidnak. Otthon ülök, netezgetek, vakarom a seggem meg eltolok közben pár jointot. Arany élet!!! Keress egy dolgozni akaró pasit, akivel tervezhetsz gyereket, mert a jelenlegivel nem nagyon tudsz...
2014. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a férjeddel, ott kint ismerkedj meg egy rendes emberrel és válj el a mostanitól. Amíg ez összejön, csak tűrj, mást nem tehetsz, a férjed nem fog meváltozni ha ilyen a hozzállása.
2014. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
19 vagyok egyebkent, a ferjem 24.. koszi a kommenteket de ugylatom itt , mindenki csak arra tud gondolni, hogy valjak el stb, meg, hogy keressek vki mast es aztan valjak el?! Ez megis milyen dolog?? Szeretem a ferjem, irjon mar vki olyan is aki hasonlo helyzetben van!! Koszii
2014. febr. 12. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!