Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan reagálnátok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, az ilyesmikre?

Figyelt kérdés

Az én férjemnek, van egy barátja , és kollégája is egyben.

Sajnos most tudtam meg, hogy szokott rólam beszélni a férjem, de nem jót, hanem azt, hogy buftis vagyok, és volt amikor azt is elmondta, hogy összevesztünk. Jah, és a mútjárol is beszélt, hogy neki volt 2 tartós kapcsolata rajtam kivül.Mikor rákérdezztem azt mondta, a barátját érdekelte. Csak nem tudom minek!

Kérdzztem azt is, hogy miért kell mindent kifecsegni, mert minden háznak van füstje, és ami itthon történik az maradjon itthon, én sem mondok el mindent a barátnőmnek.


2014. febr. 12. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Te szoktál a barátnődnek fecsegni az otthoni dolgokról?
2014. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlreagálod. Biztos vagyok benne, hogy az én párom is elmondja a barátjának, ha összeveszünk, és én is elmondom a barátnőmnek. Mégis kivel beszéljük meg, ha nem barátokkal? Meg persze egymással, de az általában meg is történik a veszekedés után. Oké, nem mindent mondunk el nekik, de szerintem ez mindenhol így van, ahol igaz barátok vannak, felesleges emiatt aggódnod.
2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi az a buftis? :S


De kivel beszélje meg, ha összevesztek és tanácsra vagy támogatásra van szüksége? Szerintem nincs abba a semmi rossz, ha a barátjával meg tudja beszélni a dolgait.

Abból szokott inkább baj lenni, ha valaki sose beszél ki magából semmit.

2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, és ha azt tenném biztos vagyok benne, hogy nem élne vissza vele.

De a férjem barátja , azt csinálja!

2014. febr. 12. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

A buftis nem tudom mit jelent.

Az meg h összevesztetek.. Azt sokan elmondják a barátjuknak, a csajok is mondják a bnöjüknek.

értékrend kérdése. Engem nem zavarna,az már inkább ha velem nem beszéli meg a problémákat de mással igen.

Az exekröl beszélés meg tényleg nulla... amiatt felesleges idegeskedned. Miért ne mesélhetné el akárkinek? Én a pasijaimnak is midnig bezséltem roluk mert velük történtek a dolgok amiket el akartam neki mesélni. Nem az ex volt a lényeg hanem a tapasztalat amit megosztok a társammal, barátommal stb.

Ha minden nyiltan megy köztetek akkor nincs baj a barátokkal beszélgetéssel.

Ha veled semmit nem beszél meg az gáz.


Nekem az lenne nagyon durva ha a szexuális életünket beszélné ki mással. Nem az alap dologra gondolok h hu olyan jo az ágyban vagy vannak problémák, az egy átlag téma. Hanem ha a legintimebb részeket hogy ki hogyan mit,stb stb. Nekem ez lenne gáz.


27/l

2014. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Morcos, haragos stb.
2014. febr. 12. 15:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért haragszom, mert ha elmondta, akkor a barátja, még rá tett egy jo lapáttal, h igen (mert a nők ilyenek meg olyanok, és a te feleséged is ilyen olyan).

S ha este jött haza, akkor veszekedet mert a drága barátja jol felültette.

2014. febr. 12. 15:26
 8/9 A kérdező kommentje:
A 7 év alatt mindent megbeszéltünk, ha összevesztünk is, most viszont nem nekem mondja el, hogy mi zavarja, hanem a barátjának.
2014. febr. 12. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
igy gáz, ez természetes.ülj le vele h neked mondja a problémát. ha meg nem lehet vele megbeszélni.... akkor ez eléggé el fog romlani...
2014. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!