Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mas is gyakran vitazik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is gyakran vitazik a hazimunka miatt a ferjevel?

Figyelt kérdés
Harom eve vagyunk egyutt, ket eve elunk egyutt. Eddig sem segitett sokszor (neha mosogatott..bar sokszor mosott es fozott is), de akkor annyira nem is zavart mert en hat oraban dolgoztam es delben vegeztem,volt idom.Most mar 12orazom valtott muszakban de heti 3-4napot. Mar tobbszor kertem hogy hetvegente segitsen mosogatni,porszivozni a lakasba vagy tpbbszor vigye le a kutyat. A hetkoznapi ket nagyobb takaritast megoldom en, mert tenyleg sok energiat elvesz tole az o munkaja...de sokszor meg be is szol hogy nekem tobb szabadnapom van vigyem le reggel a kutyat..de nagy duzzogva " van mas valasztasom" leviszi neha reggel akkor is ha otthon vagyok, igy egy heten egyszer tudok kicsit tovabb aludni. Most mar ott tartok hogy ha nem segit akkor legalabb ne piszkoljon annyit..hamu a foldon a furdoben holotz ezerszer megkertem ne cigizzn a lakasban..vagy a szethagyott sorosdobozok vagy a cipoben jarkalast ne is emlitsem. Ha szolok meg o kapja fel a vizet h nem igaz h nem latom hogy mennyire sok stresszel jar a munkaja es faradt..bezzeg en nyugodtan dolgozhatok..pl ejszakasbol rohanok haza kutyat setaltatni..szabadnapomat elviszi a takaritas..de o nem hajlando szabadnapjan csak pihenni. Felek hogy nem tudok ezzel megbekelni es mar csak veszekedni fogunk:(
2014. febr. 13. 03:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Helyesirasert bocsanat,siettem.
2014. febr. 13. 03:36
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Jó reggelt!

MÁR nincs vita. Munka után és is lefeküdtem piheni, ahogy Ő is. Nekem is "jogom" van elfáradni.

Nehezen, de kibírtam, hogy nem szedtem össze utána a dolgait. Nincs tiszta zokni? Hol a mosógép, hol a zokni?

Nem kértem meg, hogy segítsen: valamit kritizált, közöltem, szívem, ez nem szálloda, itt nincs bejárónő, Te is itt laksz. Neked is két kezed van, mint nekem...

Bírd ki egy darabig a sörösdobozok között, a kupiban, és ne "kérd" meg, hogy segítsen. Nehogy ő tegyen már szívességet, mert nem pakol el maga után.

Szabadnapodon pihenj Te is. Várd ki, amíg nem tudja elnézni a mosatlant, a pormacskákat, ragad a talpára a hamu, nem lesz tiszta ruhája.

Cigizik bent? Szellőztess! Aztán rájön, fázik, mert agyon hűtöd a lakást.

Türelem! Várd ki amíg meg nem csinálja. Ez lesz ám a nehéz dolog! Ne morogj, ne veszekedj, elkönyvel házisárkánynak, és feszült légkörben hamarabb összevesztek.

Reggel meg "véletlenül" verj le egy-két sörös dobozt, elég zajjal jár, de ugye Te sem figyelhetsz mindenre...:)

Kitartás!!!!!

2014. febr. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kész..az előttem szóló mindent leírt. Kitartás... türelem...és nem fogsz egyedül csinálni mindent!!
2014. febr. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nincs vita, ha ő nem csinál semmit, akkor én sem. Néha pocsékul néz ki a lakás, de nem nézek oda és kész.
2014. febr. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Naluk nincs vita:o keresi a penzt, en vezetem a háztartást. Mondjuk nem esik nem esik nehezemre es az is hozzátartozik, hogy en csak önkéntes munkát végzek, ami heti nehány ora csak. Ami az o "dolga" az a ház körüli munka, a szemetesek kivitele es a kutyák setaltatasa.
2014. febr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Egy időben öltük egymást. A mosogatás mindkettőnknél mumus, de ő ha ötször az öt év alatt szivacsot vett a kezébe, sokat mondok. Mióta nem sulizom, és itthoni munkám van, valahogy evidens lett, hogy én viszem a dolgokat, főleg, hogy ő napi 14 órát van házon kívül. Neki csak a szemétleszállítás van "kiosztva", meg hétvégén egy félóra puccolás, de az előbbit olyan szinten sumákolja el, hogy néha 3-4 zsák is áll az ajtóban.(Én ritkán járok ki). Elég lomos népség vagyunk, el lehet képzelni egy egyszobás lakást, ahol a műhely, az iroda, a nappali és a háló is egy helyen van, megspékelve egy rosszcsont macskusszal. Képtelenség egy napnál tovább rendet tartani. Időnként összebalhézunk emiatt, de vér nem folyik :)

A helyedben hagynám a fenébe. Csináld meg a felét a melónak, aztán mikor az ő "másik fele" felgyűlik, és jön a sipákolás, talán észbe kap. Nem pálya, hogy két dolgozó ember közül csak az egyik vigye a háztartást!

2014. febr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem vitázom, minek? attól még nem fogas megcsinálni normálisan.Helyette rá bízom a bevásárlást, egy csomó időt spórólok ezzel:D Hagy szenvedjen a boltba a sok lüke között, meg sorban álláskor:D
2014. febr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
fogja
2014. febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Néha én is noszogatom a férjem, hogy segítsen, de szokott is.

Mondjuk annak tudatában, hogy mennyit segít, soha nem merne nekem szólni, hogy mi van a házban.

Egyszer volt, hogy az asztalon hagytam a dolgokat, mert beteg voltam és láttam, hogy pakolta. Kérdeztem mi az, beteg ő is?

Mondta csak segít, mert zavarta a szemét!


Ha az én párom a sörös dobozokat, cigi csikkeket, hamut szétszórná és ennyire nem lenne tekintettel rám, rég kiborulnék.

Lehet, hogy én ezt egyszerűen csak másképp látom, de nem vagyok én kötelet utána takarítani, ha meg nem tetszik neki, hogy nem volt időm, esetleg kedvem, mert nekem is lehet egy ilyenem, akkor ugorjon neki, ha ezt se, ki ne merje ejteni a száján.

2014. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Azt a szót kell kiverni a fejedből, hogy segítség.


"Eddig sem segitett sokszor.."


Ennek nem segítségnek kellene lennie feléd, hanem egyenlő munkabeosztásnak. Ő is ott lakik, te nem vagy a szolgája. Ne takarít el utána, magadnak moss csak stb. Ha megkérdezi miért, akkor mondd azt, hogy ő is itt lakik, te nem vagy a szolgája, felnőtt ember, csinálja meg maga.

2014. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!