Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokszor ölelem meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokszor ölelem meg a párom?

Figyelt kérdés

Láttam a páromon, hogy fura, ezért megkérdeztem, hogy mi a gond. Megemlítette, hogy túl sokszor ölelem meg és néha már matrica vagyok. Most eléggé meg van fázva, lehet, hogy emiatt is kicsit ingerültebb és nem hiányzik neki annyira. Én mondjuk nem tartom annyira soknak, mert van, hogy 2 óráig nem ölelem meg vagy adok neki puszi, mert épp én is el vagyok foglalva a saját dolgommal.

Valaki tapasztalt hasonlót? Idegesítő vagyok számára?

Kicsit próbálom magam visszafogni, nem szeretném megfojtani a szeretetemmel, csak én ilyen törődő személyiség vagyok. :)

Egyébként tudom, hogy nagyon szeret és idén nyáron lesz az esküvőnk és már Ő is nagyon várja. Amúgy 4 éve vagyunk együtt.

Mi a véleményetek?


2014. febr. 19. 23:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Amikr beteg vagyok engem is idegesít


De csak úgy simán jól esik a fizikai kontaktus, nem is annyira az ölelés, hanem egy simítás, egy puszi, vagy néha egy ölelés, ha éppen nem rohangálunk ide-oda a lakásban pl takarítva.

De ha szembetalákozunk akkor egy csók tuti csattan, és nem 2 őránként.

Az ölelés idézőjelben időigényes, tehát ilyenkor nem jellemző...

De reggel,mvagy amikor elválunk, vgy csak úgy azért napi 3-4 minimum megvan. Ebben nincs benen, a szeretkezés, és az esti lefekvés:)


De ha beteg vagyok...akkor ne érjen senki hozzám.

Egyrészt zavar,nhogy elkaphatja a betegségem, nem szeretném ha ő is rosszul lenne. Másrészt olyankor nem kapok levegőt, érzékeny a bőröm ...stb.. De azért a nyakamra 1-1 puszi jóleseik vagy egy szimpla karsimítás..


De

Mindenkinek mások az igényei:) más az ingerküszöbe, szerencsére nálunk egyezik.

Nekünk tavaly volt az esküvőnk, 5,5 éve vagyunk egy pár

2014. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy 2 óránként nem öleled meg? :) :)


Igen, egy kicsit sok lehet, bár én is nagyon szeretem az ölelgetést.

De ha náthás, beteg, rosszul érzi magát, akkor lehet, hogy idegesítő.


Egy kicsit vedd vissza, hiányozzon neki az ölelés ;)

2014. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Én lány/nő vagyok, mégse bírom a sok ölelgetést. Néha jó, de úgy amúgy utálom a túl sok kontaktust, szóval tökre meg tudom érteni, ha zavarja őt:) Amúgy is kevés férfi van aki bírja a naaagyon sok odafigyelést. Én se ölelem meg túl sokszor az enyémet:) Mondjuk nem is kell. Amúgy meg igen a betegek egyébként is nyűgösebbek. Ja igen, és próbáld ki azt hogy nagyon keveset öleled meg, még az is lehet hogy a végén ő fog bújni, ha elkezd neki hiányozni :)
2014. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

" Pl. az egy jó kérdés, hogy "Szóljál ha hozzak egy teát.". Az nem jó, hogy "Hozzak egy teát? Nem. Hozzak egy gyógyszert? Nem!"


Ezen most jót mosolyogtam. :D Isten áldotta egy türelmes asszonyka lehet a feleséged. :DDD

2014. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Durva volt végig olvasni, hogy mennyire mások itt az igények a válaszokban is.

Hát ezért kell JÓL párt választani, illetve idejében felismerni, MERNI felismerni, ha nem tudtok közös nevezőre jutni, akár a fizikai kontaktban is.

Ha vissza tudod fogni magad és az neki elég lesz, nincs semmi gond, de szerintem az volna a legjobb, ha olyan párod lenne, aki mellett nem is kell vissza fognod magad!

Én is ölelgetős vagyok nagyon, szerencsére a párom is!

Nekem nagyon nehéz és MŰ lenne,ha nem ölelhetném meg, főleg, ha a szeretetem mutatom neki és leordít érte. Én ezt nem bírnám. Ez már az én problémám, mert persze nem vagyunk egyformák, csak tényleg ezért fontos a párválasztás.

2014. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
utolsó, olyan nincs, h vki mindenben 100%ik passzol hozzád, kell alkalmazkodni. Az, h neki nem olyan fontos az ölelés nem jelenti azt, h leordít ha megölelem. Mint korábban is írtam, annyi van, h ha eszik pl és elkezdem puszilgatni akkor megkér h várjam meg míg befejezi. Felnőtt ember módjára mindketten megtanultuk kezelni, h neki ez zavaró, ezért olyankor nem teszem, ő meg tudja, h nekem fontos, ezért gyakran magától is odajön már. Nekem ez csak azt mutatja, h nagyon szeret, mert a kedvemért képes volt ő is kicsit alkalmazkodni. Szóval szerintem nem kéne mindenki más párkapcsolatát leírni, csak mert épp ebben te a pároddal maximálisan egyezel, gondolom nektek is vannak súrlódások, ha nem egy meséből jössz
2014. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs olyan szerintem sem, aki 100 százalékig passzolna, de azért vannak olyan dolgok, amikből tud az ember, engedni, meg vannak olyanok, amikből ha enged, azt nagyon megszenvedi. Szóval vannak alap elvárások, kinek ez, kinek az. Tehát ha valaki mondjuk nagyon olyan típus, hogy neki fontos az ölelkezés, a szeretgetés, a simogatás, nem biztos, hogy boldog lesz olyannal, aki ezt egyáltalán nem szereti, csak elvétve.

Emberfüggő ez. Én azt sem ítélem el, aki azért nem tud együtt élni valakivel, mert nagyon mások az érzelmi igényeik. De ez már azért a kapcsolat elején kiderül.

2014. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

16. Nem tudom miért vetted ennyire magadra, nem is akarom firtatni, mert én nem vitázni jöttem ide vagy embereket megbántani, esetleg elítélni, ahogy te írtad!


Ha jobban elolvasnád az írásom, én nem személyre szólóan írtam senkinek, csak általánosságban és nem kapcsolatokat leírva, hanem az ÉN véleményem!

Számomra ez fontos és ezt nem bírnám elviselni, míg más dolgot lehet könnyebben engedek.

Nem támadnod kell, mert én senkit nem támadtam.

Csak számomra EZ a fontos, a dolgok érzelmi része és nem passzolunk mindenben, de amiben részemről KELL, az pl. ez! Mindig idejében kiderül hol a hiba és csak ezt írtam le, hogy idejében tudni kell felismerni a kapcsolatban, hogy mit tudok engedni és mi teszi tönkre majd azt, mert az emberek a nagy szerelemben átsiklanak rajta, amikor meg évek után siránkoznak, megkérdezik mióta tudod, hogy ilyen?

Hát végülis mindig is tudtam!

2014. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát ez a különbség, h neked elengedhetetlen, és a párodnak meg pl egyáltalán nem fontos, vagy csak épp kicsit eltérőek az igények. Nálunk szerencsére csak ez utóbbi áll fenn. Egyébként azért vettem "ennyire magamra", mert utálom, amikor itt Gyiken olyanokat írnak az emberek, h "egyébként tökéletes a kapcsolatunk, x éve vagyunk együtt, van egy 3 éves kislányunk de semmit se változott a kapcsolatunk, imádjuk egymást". Szerintem az nem normális, ha valakinek gyerek mellett nem változik a kapcsolata, és esztelen dicsekedésnek tartom az ilyet. Ne haragudj, ha te nem ilyennek szántad a hozzászólásodat, túlreagáltam
2014. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Talán nem ártott volna olyan párt találni, aki szeret ölelkezni. Ha vissza kellene fognom magam valamiben, bármilyen módon vagy formában, megőrülnék.
2014. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!