Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalázkodás, ha lejjebb adok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázkodás, ha lejjebb adok az igényeimből a párkapcsolatban? Baj az? A barátaim szerint így is sokkal magasabbak az elvárásaim, mint a legtöbb kapcsolatban a feleknek. Ti mit vártok el a férjetektől? 30/N

Figyelt kérdés
Köszi.
2014. febr. 21. 09:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
ezekből semmit nem engedtem volna...ezek nem kompromisszumszükséges dolgok...alap elvárások, nincsenek magas igényeid
2014. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
bár mi bulizunk időnként egymás nélkül, de akkor tényleg csak csaj csak pasi buli, táncos helyre nélküle megyek, mert ő sosem jön, kb évi 1szer
2014. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

most komolyan ha neked ő ennyire nem egy szint akkor minek mentél hozzá és szültél neki?

vagy most sajnáltatod magad?

2014. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Az szerintem irreális elvárás, hogy csak együtt mehettek szórakozni. Én biztosan sose fogadnék meg ilyet. Az az egészséges, ha együtt is kikapcsolódik egy pár, de azért külön is elmehetnek és nincs belőle probléma.

A szexuális igények lejjebb adása nem tudom, mit jelenthet.

Kevesebbszer van? Vagy már egyáltalán nincs?

2014. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Nincsenek nagy igenyeid. Ez normalis.


Mi sehova nem maszkalunk ejjel a masik nelkül. Az elsök mindig mi vagyunk neki(en es a baba).Aztan jön a többi.

Bar az en ferjem nem is jar amugy sem sehova.

2014. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Szexualitást én is elvárom, azt is, hogy elég időt töltsön velünk (de nem azt, hogy az összes szabadidejét, mert én sem töltöm mindet a családommal). Együttalvás... Az év kb. 99,5%-ában együtt alszunk. De én pl. minden évben elmegyek a barátnőimmel vagy egy hétre nyaralni, vagy több wellness hétvégére belföldön, olyankor a férjem marad otthon a gyerekkel, értelemszerűen külön töltünk 2-6 éjszakát is akár. Ő meg konferenciákra jár, szintén havonta-kéthavonta 1-1 hétvégére. De ő is volt már nyaralni a barátaival nélkülem. Nálunk ebből soha nem volt probléma. Ennyi szabadság úgy gondolom mindenkinek jár, már ha van rá igénye az illetőnek. Nekünk van.
2014. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

"Mielőtt összeházasodtunk, megállapodtunk, hogy sosem töltünk házon kívül éjszakát a másik nélkül."


Én időnként hazautazom Magyarországra a szüleimhez, ilyenkor külön alszunk, hisz a párom otthon marad.



"a szabadidejében mi (a gyerekek és én) legyünk a legelsők és csak velünk tartalmasan eltöltött maradék idő lehessen másé."


Ez azt jelenti, hogy valószínűleg alig marad ideje másra. Ezt meg fogja unni egy idő után. Tudod, hiába szuper a családi élet meg a gyerekeket biztos szereti, időnként jár mindenkinek az is, hogy valahol máshol szórakozzon. Az én párom most hétvégén például a barátaival lesz, kártyajátékot fognak játszani.


Szerintem a túl magas elvárás azt fogja okozni, hogy magadra maradsz. Köss kompromisszumokat.

2014. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

13-14: ti elolvastátok, amit a kérdező írt, vagy csak vergődtök és háborogtok a nagyvilágba?


Sehol nem írta, hogy nem mehetnek egymás nélkül szórakozni, csak azt, hogy ne másnál töltsék az éjszakát. Ez szerintem egy házasságban teljesen normális. Persze nyilván kivétel, ha szakmai tréningre/továbbképzésre utazik el az ember messzire vagy épp néha elmegy 1-2 napra a barátaival is kikapcsolódni. De ha elmegy otthonról a sarki kocsmába szórakozni, akkor igenis a házastársával aludjon utána, és ne a Jóskánál...


Másrészt pedig azt is leírta, hogy a házasságkor NEM volt ilyen a férje, nyilván ezért is ment hozzá. Csupán az évek folyamán elhagyta magát, más lett neki a prioritás.


Kérdező: szerintem sincs valami rendben a házasságotokkal, mert ezek alapvető és maximálisan normális igények. Ha a férjed azt túlzásnak érzi, hogy a családja legyen neki az első, akkor ott súlyos gondok vannak...

2014. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Olyan kompromisszumokat köss, amiktől még nem sérülsz érzelmileg, lelkileg. Te tudod, ebbe mi fér bele, ez mindenkinél más.
2014. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek!

Tudom, hogy nincs rendben pillanatnyilag a házasságunk és dolgozunk rajta. Ezért is érdekelt, hogy esetleg az én elvárásaimmal van-e baj.

2014. febr. 21. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!