Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hozzámennétek így a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek így a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Párommal májusban tervezzük az esküvőt.

Ma szólt, hogy a barátaimtól akik mellettem álltak amikor anyám meghalt és most is számíthatok szakítsam meg a kapcsolatot.

Nagyon fáj, hogy ezt mondta, hiszen ők a második családom. Ti mit tennétek? Párom szerint ők engem a rosszba visznek.


2014. febr. 23. 16:10
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

Most hogy jön ide az, hogy az anyósod nem ad neked enni?

bocsi, de te most magadat vagy minket akarsz meggyőzni arról, hogy te nem akarsz hozzámenni ehhez a pasihoz?

2014. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
Te írtad: "A párom pedig egy szívtelen disznó." Akkor mi a frászé vagy még vele egyáltalán?
2014. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
59%
azért, biztos volt még valami, nem csak az, hogy azt mondták a barátok, hogy "részvétem"..
2014. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%
Miért is akarsz hozzámenni egy szívtelen disznóhoz, aki eltilt a barátaidtól? Gyakorlatilag korlátozni akar?
2014. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
A párom nem szereti őket. Vajon engem igen, ha ilyet kér tőlem?
2014. febr. 23. 16:33
 16/36 anonim ***** válasza:
59%
Én ezt az esküvőt lemondanám.
2014. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%

Az égegyadta világon semmi nem derül ki a kérdésből, ami fontos lenne. Például a párod konkrétan mivel indokolja, hogy a barátaid rosszba visznek, milyen esetekre hivatkozik?

Mindenesetre azt tudom mondani, hogy mindentől függetlenül nem mennék hozzá és nem is lennék olyan emberrel, akiről az a véleményem, hogy szívtelen disznó.

2014. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%
Ja. Szerencsére csak kitalálta a kérdező ezt a töketlen kérdést.
2014. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Karácsonykor kérte meg a kezem és csak most szólt a barátaim miatt. Szerintetek én reagálom túl?
2014. febr. 23. 16:38
 20/36 anonim ***** válasza:
72%

Ha szívtelen disznónak tartod, ne menj hozzá. Ha mégis hozzámész, pár év múlva úgyis otthagynád gyanítom. Megéri?

Ha a pénzéért vagy vele, neked biztosan...

2014. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!