Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hozzámennétek így a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek így a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Párommal májusban tervezzük az esküvőt.

Ma szólt, hogy a barátaimtól akik mellettem álltak amikor anyám meghalt és most is számíthatok szakítsam meg a kapcsolatot.

Nagyon fáj, hogy ezt mondta, hiszen ők a második családom. Ti mit tennétek? Párom szerint ők engem a rosszba visznek.


2014. febr. 23. 16:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
95%

10-es vagyok, írtam, hogy én nem építeném le a barátaimat senki kedvéért. Közben kiderült, hogy a te eseted teljesen más mint az enyém.

A barátság nem attól barátság, hogy folyton együtt lógunk, hanem attól, hogy számíthatunk egymásra mindig mindenben, hogy rengeteg dolgon mentünk keresztül sok-sok év alatt. És ehhez nem kell nekünk napi szinten találkoznunk, tiszteletben tartjuk egymás magánéletét.

Amiről te beszélsz az szerintem haverság, ez csak akkor működik, ha folyamatosan kapcsolatban vagytok. Ez nem összeegyeztethető egy normális kapcsolattal/házassággal. Még akkor se működhetne, ha közös haveri társaságotok lenne. Nyilván vagy nem vagy még elég érett a házasságra, vagy nem a mostani párod az igazi. Én nem eröltetném a házasságot.

2014. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Pontosítok: ez nem baráti társaság hanem egy kilenc tagú család.
2014. febr. 23. 17:24
 33/36 anonim ***** válasza:
90%
Az lehet ,de valami oka csak van a párodnak ,hogy nem akar a család 10. tagja lenni . o.O ... Szereted te a párodat egyébként ? Mert úgy tűnik a " családodért" kiállsz de a párodért nem ... Nem a "család" lesz melletted (jó esetben) egy élet alatt ,hanem a PÁROD ... De egyébként ha el is hagyod a jelenlegi párodat ,az elkövetkező kapcsolataid is jó eséllyel zátonyra fognak futni .. Nem hiszem ,hogy torelálná bárki is ,hogy te ennyire függsz a barátaidtól . Lehetnek barátok ,de tartsák tiszteletben egymás magánéletét és nem kell együtt lenni sülve főve . Mi lenne veled ,ha gyereketek lenne ? Húznád magaddal őt is ,mert neked annyira szükséged van a barátaiddal való találkozásokra ?
2014. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
86%

kérdeznék párat!

Hány éves vagy?

Éltetek együtt? Mióta vagytok együtt? Ismeritek ti egymást? Nem kéne együtt élni? Akkor talán nem akadna ki hogy akár naponta egy két órát ott vagy a családoddal,ha esténként együtt!

A 'családod' véleménye a vőlegényről?

Miért mondtál igent??

Kérdezte hát hozzá mész?

Befolyásolható vagy?? Nem értem! Szerelem?! Mi ez?? Vagy túl fiatal vagy,vagy tartozni akarsz vhova?

Vki akivel az életed akarod leélni azt mi mondjuk jó ötlet e??

2014. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
90%

Dolgozol? Komolyan érdekel a korod!

Ez tuti nem jó ötlet! Hozzámenni!

1.megkérdeztél minket! Tehát kérdés!

2. Ha szerelem nincs kérdés!

3. Hahó! Mindenkinek van családja,jobb esetben,mégis szokott működni!

Sőt barátai is vannak az embereknek!

4.disznó??


Hát kíméld meg őt és magadat!


Ez nem kérdés! Esküvő lefújva!

2014. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!