Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hozzámennétek így a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek így a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Párommal májusban tervezzük az esküvőt.

Ma szólt, hogy a barátaimtól akik mellettem álltak amikor anyám meghalt és most is számíthatok szakítsam meg a kapcsolatot.

Nagyon fáj, hogy ezt mondta, hiszen ők a második családom. Ti mit tennétek? Párom szerint ők engem a rosszba visznek.


2014. febr. 23. 16:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%
Tehát a barátaid kiálltak melletted a pletykás szomszédokkal szemben és adnak neked enni, azért a párod el akar tiltani tőlük? Te nem érzed úgy, hogy valami még hiányzik a történetből?
2014. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Mi hiányozna? Szerintem féltékeny amiért sokat vagyok náluk ahelyett, hogy vele találkoznék. Mondtam már neki, hogy nincs kedvem szórakozni és vacsorázni járni.
2014. febr. 23. 16:48
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem nincs ember aki nem akadna ki rajta ,hogy a párjánál a fontossági listán a barátok előrébb szerepelnek ! Durva ,hogy a kapcsolatod rovására inkább a barátaiddal lógsz :/...
2014. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez az utolsó hozzászólásod már sokmindent megmagyaráz! innentől fogva szerintem nincs is miről beszélni.
2014. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%

Tehát:

elvetetnéd magad a "disznóval",

de a szabadidődet nem vele, hanem a haveri sleppel töltenéd.


Kiskorú vagy??

2014. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
93%
Na, hát szép lassan kiderül. A vőlegényeddel való találkozás helyett, állandóan a barátokkal lógsz. Téged ez fordított helyzetben nem zavarna???
2014. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
80%
Js, és esküvő meg minden, de még nem éltek együtt???
2014. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
98%

Tudod, hogy ki venne el egy ilyen libát??

Vegyen el a hóhér...

2014. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne menj hozzá! Mindketten jobban jártok!
2014. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a pasi jár a legjobban ,ha nem megy hozzá ... ! Ki tudja milyen az a híres nevezete baráti társaság ! Ha normális ,jó fej emberek lennének ,kötve hiszem ,hogy azt kérné a párjától ,hogy szakítsa meg velük a kapcsolatot .
2014. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!