Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van a férjemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a férjemből. Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A probléma elég sokrétű, és az életünk minden területén jelen van. Olyan 1-1,5 éve tart ez a helyzet, de számomra már lassan kibírhatatlan. Hetente többször is ingerült vagyok, sokszor kiabálunk egymással, holott korábban ez szinte elő sem fordult.


Kezdjük a nagyobb dolgokkal...

Nem kívánja velem a szexet. Olyan 1,5 éve költöztünk az új lakásunkba, azóta tart ez a helyzet (költözéskor sok munka, kevés idő, sok stressz...). Én szinte minden nap tudtára adom, hogy kívánom őt, és körülbelül minden agyalágyult női praktikát bevetettem már (szexi fehérnemű, masszázs, stb.), de eredménye az semmi. Ha sikerül 1 héten egyszer együtt lennünk, az már jónak mondható, de inkább olyan havi 2 az átlag (és az is akkor jön általában össze, ha véletlen reggeli merevedése van...). Iszonyatosan idegel a helyzet, alapvetően feszült vagyok tőle.

A másik súlyos dolog a pénzügyek. Házat szeretnénk építeni bő 1-2 éven belül, de ő úgy pazarolja a pénzt, hogy az valami hihetetlen. Ha ő vásárol be, akkor a listán lévő dolgok mellé még vesz 10 kiló tök felesleges dolgot, amit kidobhatunk egy hét múlva (nassolnivalók, üdítők, de épp zöldség vagy gyümölcs is akár, holott mondjuk van már belőle otthon).

Szintén pénzbeli dolog, hogy ő új autót szeretne venni magának, nem is gond, megengedhetjük magunknak - 1 éve még az volt az elképzelés, hogy eladja az autóját, motorját, mellérakja a félretett pénzét, és vesz egyet. Mára ez odáig fejlődött, hogy emellé még hozzácsapná a nyaraláspénzt és körülbelül 2-3 millió kölcsönt szeretne felvenni rá, mert úgy mennyivel jobb, szinte új autót kap (az meg részletkérdés ugye, hogy mellette egy fillért sem tudnánk házra elrakni).


A dolog másik része a figyelmesség...

Régebben nagyon figyelmes volt, bizonyára el voltam kényeztetve, de mivel a dolog kölcsönös volt (és az is, én még most is legalább havonta 1x van, hogy meglepem valamivel...), normálisnak éreztem... mára ott tartunk, hogy rendszeresen elfelejt dolgokat (ha megkérem valamire 3x, akkor sem csinálja meg - pl. a legutóbb a biztosítótól kellett volna egy papír egy kérelemhez, na 2 hete, hogy kéri - az ő nevén van, én nem tudom kikérni), sosem lep meg semmivel, sőt... még december elején láttam egy kis virágosnál egy csokor levendulát, meg akartam venni, de nem volt nálam kp, csak kártya. Megkértem, hogy vegye meg ő, de ő drágállotta, és kijelentette, hogy amúgy is ő akar meglepni. Majd ezután hozzáfűzte, hogy de azért benézhetünk, hátha van valami 1-200 ft-ért... na mondanom sem kell, hogy nem vettem semmit így, a virágot meg azóta is "kapom" (ahogy vagy 1 éve is, holott régen gyakran kaptam tőle).

Ami pedig figyelmesség téren engem leginkább zavar, az az együtt töltött idő. Régebben nagyon szeretett ő is túrázni, kirándulni, várost nézni, fürdőbe vagy moziba vagy étterembe menni vagy akármi, rengeteg helyre elmentünk... ma már idejét sem tudom utoljára, mikor hívott el ő valahova. Ha kimozdulunk, akkor azt szinte 100%-ban én kezdeményezem, és ha felvetem, hogy menjünk el valahova, akkor olyanokkal rukkol elő rendszeresen, hogy menjünk le a sarki kocsmába egy sörre vagy maximum ki a falu végére az erdőbe fél órára.


Nem tudom, mennyire sikerült összeszednem a dolgokat, és nem tudom, érthető-e egyáltalán mire gondolok... de gyakorlatilag arra, hogy egy teljesen más ember volt évekig, most meg megváltozott, és a helyzet csak romlik...nem tudom, hogy kezeljem ezt az egész helyzetet, ha valaki érzett már így, kérem írjon :(


2014. febr. 24. 18:58
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Na igen 5., ez pontosan így van. Csak nem bírom felfogni, hogy mitől...mert előtte nem volt így. Hülye nem vagyok, nem mentem volna hozzá, ha ennyire nem stimmelt volna valami :(
2014. febr. 24. 19:23
 12/41 anonim ***** válasza:
98%
Kihűlt a kapcsolat. Sajnos előfordul, nem feltétlenül kell "elrontani" valamit hozzá. Változtatok, nem egy irányba.
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
25%
Honnan tudod hogy nincs mas facebookja? vagy akar azt mondja dolgozik es hat mondjuk 1-2ig dolgozik es 3ra er haza azert es te azt tudod hogy 1-3ig dolgozik! Ja es mi van ha a munka helyen van rgy no? Ha pedig nem csal meg akkor sajnos nem szeret vagy megvan kavarodva egy kicsit! En azt tudom tanácsolni még hogy próbáld meg ugy elcsábítani ahogy régen össze jotettek azzal a helyszínnel zenével kajaval parfümmel!
2014. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
85%

Mekkora az esélye, hogy van valakije? Nem tapasztaltál erre a lehetőségre jeleket?

Csak mert nekem a felvezetődből ez jutott eszembe, 360 fokot senki nem változik csakúgy...


Amúgy meg minek töröd magad, ha a másik oldalról a teljes közöny köszön vissza? Értem én, hogy igyekszel tenni a kapcsolatért, de azt egyedül nem lehet, ha nincs visszajelzés, viszonzás, akkor halott ügy.


Egy darabig próbálkozok, de aztán csak megfogom, hogy figyelj, mi ez? Én megteszek mindet, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, hogy rendezzük a dolgainkat, részedről meg kb a nagy semmi! Az elutasítás is reakció persze, na de egy házasságban nem sok keresnivalója kellene hogy legyen.


Ha mindez tényleg így van, ahogy írod, és te erre nem szolgáltál rá (értem ezalatt, hogy nem követtél el valamit, amiért a férjed elhidegült), akkor utánanéznék a dolgainak, telefonok, egyéb jelek, csak azért, hogy biztos legyek és mindenekelőtt elbeszélgetnék vele az egészről!

2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Én a szeretőt szinte teljes mértékben kizárnám...

1órával ér haza hamarabb, mint én, de ez csak 2 hónapja van így (új munkahely), előtte én értem haza hamarabb és mindig időben jött. Persze a maradék 1 órában 3x is megcsalhat, és ha ez a helyzet, akkor hidegen is hagy az egész házasságunk onnantól fogva, de ezt nem tudom róla elképzelni.


Inkább egyfajta kedvetlenséget látok rajta... mindenhez...


Tényleg nem tudom, már miért próbálkozom. Néha úgy érzem, ő is próbál tenni valamit, de ez olyan ritka, és akkor is sokszor beütnek olyasmik, ami miatt balul sül el (pl. kedveskedésből hozott nekem gyümölcsöt valamikor, sikerült megvennie a 2 gyümölcs egyikét a világon, amit sosem ettem meg életemben, utálom - és ezt régebben tudta is...). És komolyan nem értem, hogy ennyire nem oda figyel, vagy egyszerűen ennyire nem érdekli?


Más dolgokban meg pl. teljesen más, szülinapomra olyan túlárazott drága ajándékot vett, hogy nem is értem. Persze nagyon örültem a dolognak, mert egy hasznos valamiről van szó, én is meg akartam venni magamnak. De azt nem értem, hogy az ilyesmire nem sajnálja a pénzt, egy nyomi kis virágra meg igen? Vagy arra, hogy beüljünk egyszer enni valahova?

2014. febr. 24. 19:37
 16/41 anonim ***** válasza:
80%

"360 fokot senki nem változik csakúgy... "

Aki 360 fokot fordul, az ugyanoda érkezik...


Kérdező: ennek annyi. Elmúlt a szerelem, de nem alakult át meghitt szeretetté, csak elmúlt. Erőltetheted, de ő már fél lábbal kint van a kapcsolatból, ezt fényesen mutatja, hogy tojik a házépítésre, inkább luxusautót venne saját magának.

2014. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, másról nem szólnak a szavaid, csak hogy mit kapsz, mit nem kapsz, mit kellene kapnod, mit nem kellett volna, milyen kívánságodat nem teljesítette a férjed, miről felejtkezett el és így tovább és így tovább.......


Neked nincs más gondod, csak hogy számontartsd, ezen a héten még semmilyen "figyelmességet" nem kaptál?


Nem lehet, hogy szegény bele van fáradva és nem tudja már követni az óhajaidat?


Minden házasság, kapcsolat változik, nem tudom hány éve együttéltek, nem várhatod el, hogy egész nap, egész héten, egész hónapban a nap minden percében azon törje a fejét, hogy téged megint mivel lepjen meg, meg hova vigyen!

Tudod minden kapcsolatban vannak szürke hétköznapok!


Visszaolvastam, nem lehet hogy pl. az 1-200 ftos virágot gúnynak szánta? Mondjuk be is jött neki, "na mondanom sem kell, hogy nem vettem semmit így...". És azóta is várod a virágot :XD.

2014. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem csal meg.Sokkal nagyobb baj van.Ha egy nem egészen 30 éves férfinek nincs reggeli merevedése,az eü. problémára utál ,méghozzá keringésire.Talán egy kivizsgálásra kéne rábeszélni,a vérnyomás rendbetételére,a cukor ellenőrzésére. És majd csak utánna a többi baj.
2014. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
45%

16os, jó, akkor matekozzunk, természetesen igazad van, aki 360at változik, az ugyanoda jut, nagyon okos vagy :XD.


Akkor 180 fokot - így rendben van?


Mert ez volt a lényeg, a fokok száma, és gondolom nem lehetett érteni, mit szeretnék ezzel mondani.

2014. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
34%

#19

A 180°pont visszairányban van. Ha most ennyit fordulna a férj, akkor az lenne a legjobb, mert olyan lenne, mint régen. :D

Na elég a geometriából! Kérdező, nem lehet, hogy a kapcsolatotokkal nincs is semmi baj, csak a férjed egész egyszerűen depressziós?

2014. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!