Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külön háló pro kontra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön háló pro kontra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A felek egyéni életritmusa, alvási és egyéb szokásai szerint.Ha van annyi tér, hogy lehet külön, akkor nyilván számba jön, ha meg kicsi a hely, akkor együtt.
2014. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Imádtam a párommal együtt aludni, na most 25 hetes terhes vagyok örülnék, ha lenne még egy háló, de így a nappaliba költözök ejjel, vagy költöztetem a párom...
2014. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok dologtól függ, én nem tudnám elképzelni külön, pedig dolgoztunk már felváltva, én éjjel ő nappal, mégis egy szobában, egy ágyban alszunk. Igaz mostanában annyira horkol, hogy gondoltam kiköltözöm, de inkább a füldugót választottam.

Ha valakinek külön kényelmesen, akkor legyen. Szerintem azzal sincs semmi baj.

2014. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom elképzelni külön. Az nekem rideg, távolságtartó.
2014. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ informatikusok vagytok-e.
2014. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mustafa33 ***** válasza:
100%
25 hetesen miért kell külön aludni?? nem értem.
2014. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem kell, de én pl. szerettem volna a páromra pakolni a lábam, vagy csak odabújni, de ő rendszeresen átmenekült az ágy tőlem legtávolesőbb felébe. De van, aki rosszabb alvó ilyenkor, vagy ő zavarja a párját, vagy a párja őt, vagy én pl. összegyűjtöttem magamnak az összes párnát, stb.
2014. febr. 25. 08:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk kell a nagy hely a jó alváshoz, ezért hatalmas ágyunk van. Minden kis neszre felébredek, de a férjem hangos horkolására, fogcsikorgatására simán elalszom, nem zavar.
2014. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek együtt aludni, franciaágyban elférünk. De vannak napok amikor nem tudok mellette aludni, amikor ő hamarabb alszik el és neki áll horkolni akkor végem. Igaz még nem annyira, de már látom előre, hogy fog jobban is. Én szeretem őt, de mondtam neki, nem érdekel ha megsértődik is de ha nagyon horkolna én megyek másik szobába, mert én is szeretném magam kipihenni mert ha én nem tudom, ő sem fog. Nem fogok szenvedni azért, hogy azt mondhassuk egy ágyban alszunk, füldugót nem fogok használni mert semmit nem ér.
2014. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Külön, csakis!
2014. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!