Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar visszamenni testőrk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar visszamenni testőrködni a férjem, miért nem jó neki a normális munka?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok.Van egy 3 éves kisfiúnk és most kitalálta,hogy visszaakar menni testőrnek.Mert annyira szerette,izgalmas és jól fizet...

Gyenge érvek a szememben.

Volt már katona,5 évig volt testőr.Most a családja lenne a legfontosabb de ő testőr akar lenni megint.

Miért nem ül le a seggére és dolgozik normálisan mint a többi ember?

Hiába beszélek vele nem hallgat rám.


2014. febr. 27. 11:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%

Olyan rosszindulatúak vagytok a kérdezővel. Csak azzal jöttök hogy a pénz jöhet, meg arra utaltok hogy ő nem dolgozik. Nem csak nem dolgozó nők vannak a világon. úgy jön ki hogy ha a nő nem dolgozik akkor kuss.

Szóval kérdező én értem hogy mi a te bajod. Gondolom félted és örültél mikor befejezte a testőrködét. Nem veszélytelen munka, hisz olyan nem nagyon kér testőrt akinek nincs rá oka. Mi lenne ha saját céget próbálna csinálni, talán akkor neki nem kellene akkora veszélynek kitenni magát.

Az a baj hogy minél jobban tiltod ő annál jobban akarja.valami megoldást kell keresnetek.

2014. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%

Annyira nem felelős gondolkodású a kérdező párja. Mert ennél a nem veszélytelen munkánál előfordulhat hogy meghal, akkor mi lesz a 3 éves gyerekkel apa nélkül?

Tudom, bárki meghalhat akármikor de több az esélye egy testőrnek.

2014. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%
most ezzel az erővel egy autó is ráeshet, amikor alatta szerel, vagy valami szikra rápattan, megrázza az áram, elüti egy kocsi hazafele...
2014. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
44%

Miért lennének ezek gyenge érvek?

- szereti /ez önmagában elég a váltáshoz/

- izgalmas /gondolom katonának se azért ment, hogy elbújjon egy fa mögé. Az izgalom jelen esetben lételem, nem helyettesíti egy csavarkulcs/

- jól fizet /azt hiszem ez se a gyenge érvek közé sorolható/


Attól még lehet valakinek a családja a legfontosabb, hogy elmegy testőrködni. Gondolom egy testőrnek is van munkaideje, max váltják egymást. No meg gondolom nem Brad Prittet fogja kísérgetni éjjel nappal.


Ja és azért nem hallgat rád, mert a te érveid gyengék. Az ülj a seggedre és csináld azt amit a többi birka, nem lehet kérés felé, amikor az életéről van szó. Mert a munka nagyon meghatározó abban, hogy boldog-e.

Ja, meg ha most nem engeded testőrködni, akkor csak visszamegy katonának. Ne legyél ennyire önző.

2014. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Féltem és kevesebbet látom.Egyszer szúrták meg egy koncert után.Nem akarom,hogy ezt csinálja.

Én két napot dolgozok utána 1 napot itthon vagyok így akkor összeegyezhetetlen lenne a szabadidő.

2014. febr. 27. 11:33
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

Elmondta miert akar visszamenni, izgalmas es jol fizet...

Miert gondolod, hogy itt barki is jobban tudna mit gondol a ferjed

2014. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
39%

1. ez egy rendes munka

2 annak én sem örülnék ha szándékosan veszélyes helyzetekbe sodorja magát, önmagában a testőrség nem az.

3.. egy oylan férfihez mentél hozzá, aki katona volt, testőr stb, akinek ez a munkája, akkor mit vártál?

4. elmondta hogy mert izgalmas, és jól fizet és szerette

5. ami neked rendes munka az neki maga lehet a pokol, hisz szereti az izgalmakat, szereti fontosnak érezni magát.

5.egy aktív életmódú embert próbálj meg ülő munkára kényszeríteni, abba bizony kis híján beleőrül.....bár keresheti másképp is az izgalmakat:P

6. ő nem a többi ember, hanem a házastársad, ne akard megváltoztatni, mert nem fog menni

2014. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

13

Jaj ne hasonlítsd már össze az autószerelést a testőrködéssel, meg ha az utcán elütnek. Ez nagyon gyenge duma a részedről.

2014. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11%
18: téged ki kérdezett? menjél vissza kapálni :D
2014. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan tudom milyen testőr feleségnek lenni. AZ én férjem is az. Ő is volt hivatásos katona, jelenleg testőr.

Volt egy időszak amikor megpróbáltuk a "normális életet" Tudod, reggel 7-re megy, este 5-kor már végez..

De én láttam a férjemen, hogy csinálja, de kínlódik. Egyre kedvtelenebb lett. Én leültem vele megbeszélni ezt a dolgot. Elmondta, hogy neki a testőr munka nem csak egy munka. A hivatása volt, az élete. Egyszerűen kellett neki a napi adrenalin löket, hogy érezze él még. Megértettem. Bár nekem nem a hivatásom a munkám, de sok embernek igen. Egyszerűen a hobbijuk, hivatásuk a munkájuk. Ritka szerencsés az az ember aki abban dolgozhat ami az élete része..

Én voltam az, aki nyaggattam, hogy menjen vissza testőrnek. Ma testőr. Vigyázz magára, nem csinál felesleges helyzeteket, mert tudja mi várjuk őt..

Na igen.. és a pénz sem jön rosszul.

2014. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!