Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar visszamenni testőrk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar visszamenni testőrködni a férjem, miért nem jó neki a normális munka?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok.Van egy 3 éves kisfiúnk és most kitalálta,hogy visszaakar menni testőrnek.Mert annyira szerette,izgalmas és jól fizet...

Gyenge érvek a szememben.

Volt már katona,5 évig volt testőr.Most a családja lenne a legfontosabb de ő testőr akar lenni megint.

Miért nem ül le a seggére és dolgozik normálisan mint a többi ember?

Hiába beszélek vele nem hallgat rám.


2014. febr. 27. 11:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%

Azért fura, hogy egyesekben fel sem merül, hogy esetleg szereti és félti a férjét! Csak a köpködés, hogy önző, pénzéhes, nem dolgozó...

Nem értem az embereket!

Én megértem a kérdezőt. Főleg, ha úgy vállaltak babát, hogy a férjnek egy veszélytelen foglalkozása volt. Persze, hogy aggódik, mert a férjével szeretné felnevelni a babát, nem egyedül.

2014. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Utolsóval értek egyet. Én is félteném a páromat. Nem az önmegvalósításban akarnám meggátolni, csak nem szeretném, ha megint leszúrnák egy koncert után (ahogy a kérdező írta). Ráadásul onnantól kezdve, hogy apuka lett, szerintem alap dolog, hogy most már nem csak a saját igényei vannak első helyen, hanem a gyereké is. Amióta gyerekem van én is sokkal jobban próbálok vigyázni magamra, mert tudom, hogy még fel kell nevelnem. És igenis vannak dolgok, amiről lemondtam az ő érdekében.
2014. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Miért hagyta abba a testőrködést annak idején?Engem azért ez érdekelne?Mert ha azért mert jött a pici akkor azért ez sem mindegy.
2014. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne önző a kérdező? Aazért mert félti a férjét? vagy azért mert nem akarja,hogy valami baja essen a férjének és legyen apja a gyerekének? Aki azt írta,hogyy autószerelőként is ugyanannyi az esélye,,hogy mondjuk meghaljon ..akkor annak külön gratulálok,mert bebizonyította,hogy azt se tudja miről van szó.ha neked a testőri munka ugyanolyan beszélyekkel jár mint egy kocsit megszerelni...háááát.....de ha a kérdező azt írta volna,hogy azt akarja hhogy a férje testőr legyen..akkor mki leugatta volna,hogy nem szereti a férjét és pénzéhes..:D ilyenek vagyunk mi magyarok...
2014. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*veszélyekkel...
2014. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A baba érkezésekor hagyta abba értünk.
2014. febr. 27. 13:44
 27/29 anonim ***** válasza:
22%
akkor csak kényszerből hagyta abba, mert gondolom pattogtál
2014. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%

Ebben lehet korlátozni, de idővel csúnya válás lesz a vége.

Nem szokták díjazni az emberek, ha robotot csinálnak belőlük.

2014. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
37%

Ez az ő élete, az ő döntése, hogy mit dolgozik, mivel keres pénzt.

Ne akard rábeszélni másra, mert azt fogod hallgatni később, hogy tönkretetted az életét.


Teljesen normális munka, ráadásul a férjed szereti, izgalmasnak tartja és jól is fizet. Ha szereted a férjed, akkor miért nem tartod tiszteletben a döntését? Miért nem veszed észre, hogy egy olyan dologtól akarod megfosztani, ami neki örömet okoz?


Ne legyél önző.

2014. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!