Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az sok háztartásban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sok háztartásban, hogy csak az egyik fél csinálja a házimunkát, a másik meg egy szalmaszálat se tesz keresztbe? Nem szégyelli magát a másik?

Figyelt kérdés

Természetesen arról az esetről beszélek, ha mindketten dolgoznak. Számomra nagyon durva, hogy hány ilyen házaspár, pár van, ahol az egyik döglődik a tévé előtt, míg a másik mos, főz, takarít, pedig ő is dolgozik. Tudom, mindenki magának köszönheti ezt, mert a rabszolga fél hagyja magát, de a lusta fél nem érzi emiatt gázul magát? Nekem lesülne a képemről a bőr. Ha közös a háztartás, miért nem közös a házimunka is?

Az én szüleimnél is így volt, apám addig nem evett, amíg anyám elé nem tette a kaját. Mondjuk nem sajnáltam érte, mert ő csinált magából rabszolgát.


2014. márc. 4. 15:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

Mi is megosztjuk a házimunkát.Az főz,megy boltba aki előbb ér haza,vagy otthon van.(Én tanár vagyok amikor szünet van értelemszerűen én csinálom a dolgok nagyrészét).Ha egyikünknek sincs kedve akkor max rendelük valamit,vagy elemgyünk enni valahová.

Mosogatni pl mindig én szoktam mert a férjem utál,én meg teregetni meg hajtogatni utállok azt ő csinálja.Szóval mindenkinek megvan a feladata.

El nem tudnék képzelni egy olyan kapcsolatot ahol az egyik döglik a Tv/Net előtt a másk meg körbeugrálja...

31/N

2014. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Megmondom őszintén, én azonnal kirúgnám azt a pasit, aki, ha ugyanannyit dolgozunk, elvárná tőlem, hogy MINDENT én csináljak. Nem arról van szó, hogy nem szeretek kedveskedni a páromnak, de nem tartom azt igazságosnak, hogyha én is dolgozom, ne legyen egy percem sem pihenni, csak azért, mert ő a férfi, és lelkifurdalás nélkül végignézi sörözve-tévézve, hogy a párja tegyen mindent ugyanannyi idő munka után. Szerencse, hogy a párom nem ebben a fajta családmodellben hisz :).
2014. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, szerintem ez mindaddig nem gond, ameddig mindkét félnek jó így. Nekem nem lenne jó, mi megosztjuk a házi munkát, de olyan is van, hogyha nekem nincs munkám, ő pedig sokáig dolgozik, akkor megteszem érte, hogy elmegyek bevásárolni, kimosok, és rendet rakok a konyhában. Szóval nincs gond ezzel mindaddig, ameddig az ember szeretetből teszi.
2014. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyáméknál is ez van, de anyám nem hagyja magát, mert inkább akkor ő sem takarít annyit. Van egy dolgozó szobája, ott rend meg tisztaság van, meg a hálóban is, de a nappalit amit a nevelőapám használ, meg öcsém szobáját nem takarítja. Illetve a nappalit ha vendégeket vár akkor kiganézza. Múltkor tök édes volt, mert felhívott, hogy 'képzeld apád pórszívózik' :D Több mint 10 év házasság után csoda! :D


Nálunk is próbálkozott a párom, volt ilyen hűtős eset nálunk is, mint amit az egyik válaszoló mondott. Áll a hűtőnél és felháborodva kiabál, hogy romlott kaja van benne. Halál higgadtan kérdeztem tőle, akkor ugyan mi oka van annak, hogy nem dobja ki??? Nem nagyon tudott erre mit mondani, kicsit hümmögött aztán kidobta. De én a takarításnak is így állok neki: porszívózni vagy felmosni akarsz? Aztán együtt elpakolunk, ő porszívózni szokott addig én leviszem a kutyát aztán felmosok.

2014. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
45%

Miért lettem lepontozva?!?!

21-es vagyok...

2014. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

"Miért lettem lepontozva?!?!"


Mert leírtad a véleményed. Általában azt pontozzák le. :D

2014. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%
Addig oké,de akkor úgy kérdezem,mégis mi rosszat írtam?
2014. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az utolsó mondatodért lettél lepontozva 21-es.
2014. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!