Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha azt mondana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha azt mondana az anyósotok gúnyosan úgy nézel ki ebben a ruhában mint egy mislen baba. A ruhát a férjetek választotta és kiadja a homokórát persze, de az nem mislen nem? 170/62 98 58 101 nem vagyok kövér de homokórás az alakom

Figyelt kérdés
Megjegyzem anyos kb 160 cm 90 kg es a dereka vastagabb mint a csipöje tehat nem tudom mi alapjan dumal
2014. márc. 9. 12:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
59%
Kim Kardashian kimondotta dagadt, szóval nála vékonyabbnak lenni nem nehéz. Hurkás lehet valaki attól még hogy nem kimonodttan kövér. Szerintem kicsit túl jó véleménnyel vagy magadról. :D
2014. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Megíram hogy 2 naponta sulyzozom nem? Na mindegy nem a kérdésre válaszoltok.az tény hogy bomba jó alakom van. Ha megpukkadtok akkor is a kérdés az volt hogy hogy esne ha anyós így bunkozna veletek?
2014. márc. 9. 15:58
 23/39 anonim ***** válasza:
55%
A súlyzózás a karodon erősít (és bizonyos pozíciókban hason), attól még a hasad, feneked, derekad lehet hurkás.
2014. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

Ha ANNYIRA bomba alakod van, akkor tegyél fel egy képet magadról!!!!


Mert ezekkel a paraméterekkel nem túl valószínü!

2014. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
60%

én megkérdeztem volna töle, hogy miért mondja ezt..hol látja ennyire borzalmasnak ezt a ruhát rajtad... egyébként nem kell vele foglalkozni :)

(és semmi gond nincs az alakoddal, teljesen ideális..nem is értem miért piszkálnak itt ezzel)

2014. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
85%

Na,kép nincs,hogy egy véleményt mondjunk ?

Ok értjük,hogy az anyós beszólás rosszul esett,lesz ebből még bőven...viszont bizonyára nem esik nehezére téged cikizni ha IQ light vagy.

Egy nagyon fontos dolog,még,akár lehetsz az élő Barbie baba,akkor is vannak előnyös meg előnytelen ruhák.Hogy értsd is: előnyös = karcsúsít,tökéletes,rád illik....előnytelen= +10 kiló,ott emel ki ahol el kéne rejtsen,rövid,túl hosszú stb stb

2014. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
70%
Hát jó. Legalább nézz ki jól, ha már okos nem vagy.
2014. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
58-as derékkal nem kövér senki sem, nekem ne mondjátok.
2014. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
50%
A seggére céloztunk többen is.
2014. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
23%
Melyik súlyzógyakorlat formázza a feneket???
2014. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!