Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ilyeneken fölösleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyeneken fölösleges összeveszni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Pl. arra gondolok,hogy párok olyanon összekapnak,hogy a fogkrémet elől vagy hátul nyomja a másik, nem hajtja le a wc tetőt, a szobában hagyja a tányérját, valamit elfelejtett hozni a boltból amit a feleség mondott neki és még sorolhatnám.

Bár nekem sem tetszett mikor a párom nem hajtotta le a wc tetőt, mert akkor meg mi a fenének van, ha nem azért, hogy lehajtsuk?

De pl. hogy ki hol nyomja meg a fogkrém tubusát azt már tényleg nem értem, hogy ilyenen miért kell összekapni.

Nektek erről mi a véleményetek?

Ti is össze szoktatok kapni fölösleges dolgokon a párotokkal?


2014. márc. 19. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Alapból nem szoktunk ilyeneken összeveszni, de van, hogy az embernek rossz napja van és ilyen kis hülyeség miatt is robban.
2014. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
ilyen miatt ne szoktunk összeveszni van hogy néha megemlitek neki ezt azt amit máskor soha, pl miért nem pakol el vagy iylesmi, de ezeket nem veszi magára és én is el is feljetem 2 perc mulva, csak néha jóle sik az embernek rámordulnia a másikra:) Azt nem birnám elvisleni ha ilyen miatt megsértödne, söt nem is birom elvisleni a sértödös embereket, volt ilyen miatt szakitásom is. Szánalmas, gyerekes dolognak tartom.
2014. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

A WC tetot en is lehajtva tartom, szerintem higienikusabb. Szoktam szolni erte, de ez nem osszekapas meg.

A fogkremes tubus pedig nem zavar, h kozepen van nyomva, ilyenert nem szoktam szolni. :)

2014. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem ezek már csak kifogások egy régóta nem működő kapcsolatban.
2014. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Amiket leírtál azokon pont nem de ezer más dolgon igen.
2014. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyesmin mi sem szoktunk, de komolyabb dolgokon viszont "olaszos módra".
2014. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Ilyeneken nem erdemes veszekedni. Az uloket le/fel lehet hajtani, a tubusban maradt 15 forintnyi fogkrem nem er annyit. Irjunk listat vagy smst a vasarolnivalorol, stb.


Ha mar aprosagokon osszevesznek a parok, mi lesz a komoly dolgokkal?

2014. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

belém akkor kötött mindig ilyen "baromságokkal" a párom, amikor már nem szeretett, tudtam ezt meg utólag, amikor csak simán lelépett.

a szép szerelem időszakában semmi ilyen nem jutott eszébe.

2014. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy sem szoktunk összeveszni mert nincs min. Ha van amiben nem értünk egyet akkor megbeszéljük aztán jó napot. Amik meg itt le vannak írva, olyasmiken meg pláne nem.


A fogkrémes tubus egyikünket se érdekli. Amúgy én vagyok az aki középen nyomja, a férjem meg szépen alulról:D Ritkán előfordul, hogy elfelejti kivinni a szobából a tányérját, akkor kiviszem én. De van olyan is, hogy ő hozza ki az enyémet is.:)

Illetve a wc deszkát mindig visszahajtja. Tudja hogy szar dolog hajnalban kómásan félig beleesni a wcbe, szóval ilyet sose csinált:D A deszkát apám volt az aki sose hajtotta vissza...nagyon idegesítő egy ember volt amúgy is....


Szóval sem apró sem komoly dolgokon nem veszekszünk. Normális felnőtt emberek nem így oldják meg a problémákat...hanem bármilyen hihetetlen, beszélgetéssel. Megbeszélünk mindent:)

2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ma.rhaságokon nem vitázunk sohasem.
2014. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!